شنبه, 11 دی,1395

حضور رییس فدراسیون در تمرین صبحگاهی وزنه برداران بزرگسال

آقازاده جایگزین آقایی می شود

حضور رییس فدراسیون در تمرین صبحگاهی وزنه برداران بزرگسال

پس از غیبت نیما آقایی وزنه بردار 105 کیلویی استان گیلان به دلیل بیماری آنفولانزا، رضا آقازاده وزنه بردار استان البرز در این وزن جایگزین وی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ تمرین امروز صبح( شنبه 11 دی ماه) تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان که از ساعت 10:30 آغاز شده بود با حضور علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری در سالن، شرایط ویژه ای به خود گرفت.

علی مرادی رییس فدراسیون برای دقایقی ملی پوشان را مخاطب خود قرار داده و نکات مهمی را به آنها گوشزد کرد: شما جوانان خوش آتیه برای ساختن آینده خود و وزنه برداری کشور در تیم ملی وزنه برداری حاضر شده اید و باید برای رسیدن به اهداف خود به سختی تلاش کنید و به تمام تذکرات فنی و تاکتیکی مربیان گوش بسپارید.

 

وی ادامه داد: مسابقات خیلی مهمی را پیش رو داریم، بنابراین باید از این فرصت استفاده کنید و در ترکیب تیم ملی شایستگی خود را به نمایش بگذارید تا برای کشور عزیزمان افتخارآفرینی نمایید. قطعاً این امر فقط با تمرینات منظم شما محقق می شود.
رییس فدراسیون وزنه برداری در خصوص دوری ملی پوشان از مواد نیروزا و دوپینگ تصریح کرد: اردوی تیم ملی باید عاری از دوپینگ باشد.ماموران ستاد مبارزه با دوپینگ کشورمان همیشه در کمپ تیم ملی حاضر می شوند و از شما حتی بدون اطلاع قبلی تست خواهند گرفت.پس بدانید که هر لحظه باید آماده حضور افسران نادو در تمرینات اردویی خود باشید.با همین نگاه پاک و سالم خود را آماده حضور در میادین مهم پیش رو نمایید.
همچنین در ادامه سجاد انوشیروانی، وحید ربیعی و نواب نصیر شلال کادر فنی تیم ملی بزرگسالان از علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به دلیل زحماتی که برای آماده سازی نفرات حاضر در اردو متحمل می شوند تشکر کردند.

سجاد انوشیروانی در خصوص اضافه شدن یک وزنه بردار جدید در دسته 105 کیلوگرم به اردوی آماده سازی تیم ملی تاکید کرد: به دلیل عدم حضور نیما آقایی وزنه بردار گیلانی این وزن به علت سرماخوردگی و آنفولانزا، کادر فنی تصمیم گرفت تا رضا آقازاده وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم استان البرز که پیش از المپیک نیز سابقه حضور در اردوی تیم ملی را داشته، فردا(یکشنبه 12 دی ماه) به اردو دعوت کند.


 

گفتنی است، مرحله جدید اردوی تیم ملی بزرگسالان کشورمان از 5 دی ماه آغاز شده و تا 5 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.