دوشنبه, 15 شهریور,1395

حضور رییس فدراسیون در انتخابات هیأت وزنه برداری خراسان شمالی

ربانی به عنوان رییس انتخاب شد

حضور رییس فدراسیون در انتخابات هیأت وزنه برداری خراسان شمالی
مجمع انتخابات رییس هیأت وزنه برداری خراسان شمالی با حضور علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری در بجنورد برگزار گردید و عباس ربانی به عنوان رییس هیات وزنه برداری این استان انتخاب شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
مجمع انتخابات رییس هیأت وزنه برداری خراسان شمالی با حضور دکتر علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری، دکتر امین رشید لمیر مدیر کل ورزش و جوانان استان و جمعی از پیشکسوتان وزنه برداری این استان، صبح امروز 15 شهریور در بجنورد برگزار شد و عباس ربانی با کسب حداکثری آراء  (17 رأی از 17 رأی ماخوذه ) به مدت 4 سال، ریاست هیأت وزنه برداری استان خراسان شمالی را بر عهده گرفت.

گفتنی است؛ عباس ربانی دانشجوی کارشناسی مدیریت است که رییس انجمن طناب کشی و هیات پرورش اندام استان را هم در کارنامه خود دارد.

در این نشست مدیر کل ورزش و جوانان این استان؛ از آماده سازی سالن وزنه برداری در بجنورد خبر داد و گفت: یک فضای مناسب برای رشته وزنه برداری در مجموعه تختی بجنورد با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی در حال آماده سازی است و در صورت حمایت فدراسیون در ارائه تجهیزات این رشته به زودی شاهد فعالیت این رشته در استان خواهیم بود.

وی استعداد ورزشکاران خراسان شمالی در ورزش های قدرتی همچون وزنه برداری را مناسب دانست و گفت: رشته وزنه برداری در خراسان شمالی به دلیل مشکلات زیر ساختی از فعالیت قابل قبولی برخوردار نبود که امیدواریم با مشخص شدن رییس جدید و راه اندازی سالن تخصصی در بجنورد شاهد رشد و رونق این رشته در استان باشیم.