ﺳﻪشنبه, 19 بهمن,1395

حضرت آیت الله موسوی جزایری:

امیدوارم میزبانی شایسته از پهلوانان ایران زمین در اهواز داشته باشیم

حضرت آیت الله موسوی جزایری:

مراسم افتتاحیه رقابتهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان کشور با سخنرانی حضرت آیت الله موسوی جزایری، علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری و فرامرز کیانی زاده مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان همراه بود که از شرکت کنندگان برای حضور در این مسابقات قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ حضرت آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان، امام جمعه شهرستان اهواز و نمایندهٔ خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در مراسم افتتاحیه رقابتهای وزنه برداری بزرگسالان کشور تاکید کرد:ورزش وزنه برداری یک هنر است و جذابیت دارد و تلفیقی از قدرت جسمانی و مرام پهلوانی است، خوشحال هستیم که رقابت ها به میزبانی استان خوزستان برگزار شد و امیدواریم بتوانیم میزبانی شایسته برای قهرمانان و پهلوانان تیم های حاضر در اهواز باشیم.از تمامی مسئولانی که برای برگزاری این دوره مسابقات در خوزستان تلاش کردند، سپاسگذارم.

آیت الله موسوی جزایری در خصوص فواید ورزش نیز اظهار داشت: نیم ساعت ورزش در روز برای یک فرد بسیار موثر بوده و روانشناسان درمان افسردگی و بیماری روحی را به وسیله ورزش امکان پذیر می دادند و علاج افسردگی ورزش است.

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری نیز در خصوص برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در شهر اهواز گفت: از نام گذاری مسابقات برای نکوداشت حضرت آیت الله موسوی جزایری از مسئولان ورزش و هیأت وزنه برداری استان خوزستان تشکر می کنیم که ورزش با معنویت گره خورده است. وزنه برداری استان خوزستان تاریخچه زرینی در ورزش وزنه برداری کشورمان دارد و تاثیرات موثری در این عرصه داشته است.

فرامرز کیانی زاده مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان در بخشی از صحبت های خود اظهار داشت: سعی داشتیم کمترین کار را در عرصه ورزش و سلامتی جوانان کشورمان ایفا کنیم، برهمین اساس با هماهنگی و همکاری فدراسیون وزنه برداری میزبانی رقابتهای وزنه برداری قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان را خواستار شدیم.نام مسابقات را نیز در جهت نکوداشت آیت الله موسوی جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه شهرستان اهواز نام گذاری کردیم.