جمعه, 20 اسفند,1395

حسن گلپرور:

برای بازیهای آسیایی 2018 دورخیز کرده ام

حسن گلپرور:
حسن گلپرور وزنه بردار تیم خوزستان که عنوان قهرمانی رقابتهای دسته 56 کیلوگرم جام فجر را به دست آورد، ابراز امیدواری کرد با رفتن به یک وزن بالاتر و افزایش رکوردهایش بتواند یکی از شانس کسب مدال در بازیهای آسیایی 2018 باشد.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون وزنه برداري؛
حسن گلپرور در خصوص برگزاري مسابقات وزنه برداري فجر كاپ گفت: از لحاظ ميزباني رقابت هاي فجر كاپ در شرايط خيلي خوبي در حال برگزاري است. در رقابت دسته56 كيلوگرم سه حريف داشتيم كه با هم تيمي خود نكيسايي و همچنين رقباي تركيه و آذربايجان به رقابت پرداختم كه در حركت يكضرب 111 كيلوگرم و در حركت دوضرب 130 كيلوگرم را بالايي سر بردم و با كمي بدشانسي نتوانستيم وزنه 140 كيلويي را مهار كنم.

قهرمان دسته 56 كيلوگرم مسابقات جام بين المللي فجر در خصوص اينكه آيا اميد دارد كه در اردوي تيم ملي حضور پيدا كند، تصريح كرد: بدون شک با حضور سبك وزن ها در اردو تيم ملي و قرار گرفتن در شرايط اردويي، مي توان به پرورش وزنه برداران خوب همچون قهرمان طلايي المپيك، محمد نصيري اميدوار باشيم. مطمئنا توجه بيشتر مي تواند وزنه برداران خوبي را در سبك وزن تربيت كند.

گلپرور در خصوص بالا بردن وزن خود و رسيدن به وزن 62 كيلوگرم اضافه كرد: سعي دارم در آينده نزديك به دسته 62 كيلوگرم بروم و با بالا بردن وزنه هاي سنگین تر برای حضور در بازیهای آسیایی 2018 و کسب مدال رنامه ریزی کنم.