یکشنبه, 26 شهریور,1396

جلسه کنگره مسابقات قهرمانی جوانان کشور مراغه برگزار شد

رقابت 127 وزنه بردار در سالن ورزشی تختی

جلسه کنگره مسابقات قهرمانی جوانان کشور مراغه برگزار شد
جلسه کنگره مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان (زیر21 سال) کشور در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان مراغه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مسابقات وزنه برداری جوانان (زیر 21 سال) قهرمانی کشور، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یادبود شهید مدافع حرم محسن حججی از فردا (دوشنبه 27 شهریور ماه) ساعت 9 صبح در سالن ورزشی تختی شهرستان مراغه آغاز می شود و تا چهارشنبه (29 شهریور ماه) به طول خواهد انجامید. برهمین اساس جلسه کنگره این رقابتها راس ساعت 22 با حضور مهدی وفایی رئیس ورزش و جوانان شهرستان مراغه، محسن جلیلی رئیس کمیته مسابقات، منوچهر رضاخانی رئیس کمیته داوران فدراسیون وزنه برداری، مسعود نوری دبیر هیئت وزنه برداری استان آذربایجان شرقی و نمایندگان تیم های حاضر در مسابقات برگزار شد.

درابتدای این جلسه؛ مسعود نوری دبیر هیئت وزنه برداری آذربایجان شرقی به تمام حاضران در کنگره خیرمقدم گفت و سپس مسائل فنی و اجرای مسابقه توسط جلیلی مسئول برگزاری این پیکارها برای نمایندگان تیم ها ارائه شد. در این رقابتها 127 وزنه بردار در اوزان هشتگانه به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت استارت لیست تیم ها به مربیان تحویل داده شد تا کادر فنی تیم های حاضر در این رقابتها از وضعیت و شرایط وزنه برداران مطلع شوند و بتوانند شاگردان خود را برای این رقابتها آماده کنند.

مهدی نوری رئیس ورزش و جوانان شهرستان مراغه که در جلسه کنگره مسابقات وزنه برداری جوانان کشور حاضر شده بود، از شرکت کنندگان برای حضور در این رقابتها به میزبانی این شهرستان قدردانی کرد و خاطرنشان کرد: امیدوارم ورزشکاران و پیشکسوتانی که برای مسابقات وزنه برداری در شهر علم و نجوم کشورمان حضور پیدا کرده اند، با خاطره خوب و افتخار آفرینی شهر ما را ترک کنند.

وی اضافه کرد: البته با کسب تجربیات فراون در این دوره از مسابقات، در سالهای آینده هر چه بهتر و باشکوه تر پیکارهای  وزنه برداری را میزبانی کنیم.