جمعه, 15 مرداد,1395

جشنواره استعدادیابی آینده سازان المپیک ۲۰۲۰ در استان خوزستان

کاظمی نژاد: این طرح بعنوان برنامه ای ماندگار در تقویم وزنه برداری خوزستان است

جشنواره استعدادیابی آینده سازان المپیک ۲۰۲۰ در استان خوزستان

کاظمی نژاد در خصوص اینکه طرح استعداد یابی آینده سازان المپیک 2020 درسالهای آینده هم انجام می شود؛ گفت:با توجه به استقبال این مسابقات طبق سنوات گذشته برگزاری این جشنوراه یک برنامه ای ماندگار در تقویم وزنه برداری خوزستان به صورت همه ساله طی دو مرحله برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمد رضا کاظمی نژاد دبیر شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری که در  جشنواره استعدادیابی هیأت استان خوزستان(آینده سازان المپیک ۲۰۲۰) به عنوان مدرس حضور داشت در خصوص این جشنواره این چنین گفت: سومین سال برگزاری جشنواره استعدادیابی استان خوزستان با حضور بیش از 200 ورزشکار نونهال در گروه سنی رده پایه از 16 شهرستان، بخش و باشگاههای استان خوزستان به صورت جشنواره و بدون محدودیت تعداد نفرات امروز (جمعه15 مرداد) به میزبانی سالن شهدای وزنه برداری استان خوزستان برگزار شد.

 

وی ادامه داد: تمام این ورزشکاران با تشویق و نظارت خانواده شان مورد استقبال قرار گرفته اند. این برنامه ریزی هیأت وزنه برداری استان خوزستان برای بالا بردن سطح کیفی این رشته ورزشی در سراسر  استان خوزستان و آشنایی این گروه سنی با مقررات و اخلاق این رشته ورزشی المپیکی است. همچنی در پایان این جشنواره نیز به ورزشکاران برتر حکم قهرمانی و مدال اول اهداء می شود.

کاظمی نژاد در خصوص اینکه آیا طرح استعداد یابی آینده سازان المپیک 2020 درسالهای آینده هم انجام می شود؛ تاکید کرد:با توجه به استقبال این مسابقات طبق سنوات گذشته برگزاری این جشنوراه یک برنامه ای ماندگار درتقویم وزنه برداری خوزستان به صورت همه ساله طی دو مرحله برگزار می شود.

دبیر شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری در پایان خاطرنشان کرد: جا دارد از آقای سید علیرضا قریشی رییس هیأت وزنه برداری استان خوزستان و مسئولان باشگاههای شرکت کننده در این دوره از مسابقات تشکر و قدردانی کنم که با شرکت خود در این دوره از جشنواره استعدادیابی باعث گرمی و هیجان رقابت بین ورزشکاران شدند.