یکشنبه, 16 اردیبهشت,1397

ثبت‌نام کارگاه دانش‌افزایی داوران درجه یک وزنه‌برداری آغاز شد

به میزبانی هیئت وزنه‌برداری استان قـم

ثبت‌نام کارگاه دانش‌افزایی داوران درجه یک وزنه‌برداری آغاز شد

ثبت‌نام کارگاه دانش‌افزایی داوری درجه یک وزنه‌برداری کشور در استان قم آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری به نقل ازهیئت وزنه‌برداری استان قم؛ هیئت وزنه‌برداری استان قم با مجوز رسمی از فدراسیون وزنه‌برداری اقدام به برگزاری یک دوره کارگاه دانش‌افزایی داوری وزنه‌برداری به منظور ارائه آخرین تغییرات جدید داوری و همچنین آموزش اصطلاحات انگلیسی کاربردی ویژه داوران درجه یک فدراسیون کرده است.

بر همین اساس؛ داوطلبین شرکت در این کارگاه می‌بایست وجه ثبت‌نام را به مبلغ 1.900.000 ریال به حساب هیئت وزنه‌برداری استان قم به شماره 0109007795003 نزد بانک ملی ایران واریز نموده و فیش واریزی را هنگام پذیرش به همراه کپی کارت ملی و معرفی‌نامه از هیئت مربوطه تحویل نمایند.

داوطلبین شرکت در این کارگاه از امروز (یکشنبه 16 اردیبهشت ماه) تا پنجشنبه (20 اردیبهشت ‌ماه) فرصت دارند آمادگی حضور خود را با اعلام شماره فیش واریزی از طریق شماره تلفن 09133848714 آقای یوسف کرمی (سرپرست هیات وزنه‌برداری استان قم) اعلام نمایند.

زمان برگزاری این دوره از کارگاه دانش افزایی متعاقباً اعلام و محل اسکان و غذا به عهده میزبان خواهد بود. به تمامی شرکت‌کنندگان در این دوره، گواهی شرکت در کارگاه، از سوی فدراسیون وزنه‌برداری اهداء می شود.