ﺳﻪشنبه, 23 مرداد,1397

تیم ملی وزنه‌برداری، قهرمانی را با کودکان محک تمرین کردند

در آستانه شروع رقابت‌های وزنه‌برداری بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی

تیم ملی وزنه‌برداری، قهرمانی را با کودکان محک تمرین کردند

یک هفته مانده به آغاز بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری به همراه وزنه‌برداران کشورمان به محک رفتند تا با کودکان مبتلا به سرطان، قهرمانی را تمرین کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ در آستانه برگزاری رقابت‌های وزنه‌برداری بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی، قهرمانانی چون محمدرضا براری، مجید عسگری، رضا بیرانوند، علیرضا سلیمانی و امیر حقوقی ملی پوشان وزنه برداری کشورمان در اقامتگاه محک حضور یافتند و همراه با مبارزان کوچک مبتلا به سرطان وزنه سلامتی را با امید بهبودی آنها بالای سر بردند.

در این مسابقه نمادین که برای آمادگی بیش‌تر و انگیزه قهرمانی تیم اعزامی از سوی فدراسیون وزنه‌برداری و محک ترتیب داده شده بود، کودکان محک در رده‌های مختلف وزنی و طی یک مسابقه‌ هیجان‌انگیز وزنه‌هایی با سیب سلامتی را بالای سر بردند. در پایان این مسابقه خاطره‌انگیز، کودکان محک با اهدای تابلو نقاشی و با آرزوی موفقیت و رکوردشکنی اعضای تیم ملی، آنها را بدرقه کردند.

محک از تمام مردم نیکوکار ایران که همراه روزهای سخت درمان کودکان مبتلا به سرطان هستند، قدردانی می‌کند و برای ورزشکارانی که درس امید به پیروزی و مبارزه را به فرزندانش می‌دهند، آرزوی موفقیت و سلامتی دارد. به امید روزی که کودکان بیش‌تری در برابر سرطان وزنه سلامتی‌شان را بالای سر ببرند.