شنبه, 07 فروردین,1395

توصیه های کلیدی رییس فدراسیون وزنه برداری به ملی پوشان در سال 95

رییس فدراسیون:با قدرت تمرین کنید چون رقبا بیکار ننشستند

توصیه های کلیدی رییس فدراسیون وزنه برداری به ملی پوشان در سال 95
نخستین تمرین تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان در سال 95، با حضور رییس فدراسیون وزنه برداری و سرپرست مربیان تیم ملی بزرگسالان در کمپ تمرینی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون وزنه برداری؛ نخستین تمرین تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان در سال 95 در شرایطی صبح امروز شنبه 7 فروردین در کمپ تیم های ملی آغاز شد که علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به همراه سجاد انوشیروانی سرپرست مربیان تیم ملی پس از خیر مقدم به نفرات حاضر در اردو تیم ملی دقایقی را در خصوص پاره ای مسائل فنی و توصیه های کلیدی و مهمی که در آوردگاه پیش رو که می تواند گره گشایی عملکرد وزنه برداران باشد را به آنها گوش زد کرد.

رییس فدراسیون وزنه برداری با بیان این مطلب که مدال المپیک را به سخت کوشی و جنگندگی ورزشکاران برتر می دهند؛ ادامه داد: هیچ گاه مدال المپیک را بدون تلاش به ورزشکاری اهداء نمی کنند.این مدال به ورزشکاران سخت کوشی داده می شود که زیر تمرینات طاقت فرسا با جسارت توانسته اند خود را آماده نبرد با حریفان قدرتمند خود کنند.

مرادی تاکید کرد: حریفان شما دررویداد بزرگ المپیک بیکار ننشستند و مطمئن باشید که آنها نیز با تمرین مداوم، خود را برای موفقیت در میادین پیش رو خصوصا بازی های المپیک مهیا می کنند. باید شما هم برای گرفتن مدال المپیک با قدرت تمرین کنید زیرا استعداد و پتانسیل مدال آوری و افتخارآفرینی در تک تک نیز شما وجود دارد.

پس از صحبت های علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری، سجاد انوشیروانی سرپرست مربیان تیم ملی در صحبت های کوتاهی برای ملی پوشان با تاکید بر رعایت مسائل انضباطی اردوی تیم ملی گفت: تمرینات تیم ملی با نظم و انضباط خاص ادامه پیدا می کند تا تمامی نفرات با همت دو چندان، خود را برای اهتزاز پرچم و اعتلای نام ایرانی آماده کنند.