شنبه, 17 شهریور,1397

تمرین ملی پوشان بزرگسال از امروز آغاز شد

با حضور رئیس و دبیر فدراسیون در اردو

 تمرین ملی پوشان بزرگسال از امروز آغاز شد

رییس و دبیر فدراسیون وزنه برداری در نخستین تمرین تیم ملی بزرگسالان حضور پیدا کردند و از نزدیک شاهد تمرینات اردونشینان بودند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ هفتمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان برای شرکت در مسابقات جهانی ترکمنستان، امروز (شنبه 17 شهریورماه) در محل کمپ تیم های ملی آغاز شد. برهمین اساس رییس فدراسیون وزنه برداری به همراه محسن بیرانوند دبیر فدراسیون در این جلسه تمرینی حضور یافتند و ضمن گفتگو با اعضای تیم ملی، تمرینات اردونشینان را مشاهده کردند.

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری پس از تبریک به مناسبت موفقیت ملی پوشان در بازی های آسیایی2018 جاکارتا، نکاتی را به نفرات حاضر در این اردو عنوان کرد: باید برای قهرمانی و بالا بردن پرچم کشورمان در مسابقات جهانی پیش رو تمام تلاش خود را به کار ببندید و برای این رویداد مهم همه امکانات و تجهیزات برای افتخارآفرینی شما عزیزان مهیاست. بنده و تمامی مسئولان و همکارانم در فدراسیون وزنه برداری برای مدال آوری شما تلاش خواهیم کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ملی پوشانی که در اردو حضور دارند باید دستورات کادر فنی را به خوبی اجرا کنند و تا قبل از اعزام به مسابقات، تمرینات خود را همانند روز اول ادامه دهند.

در ادامه نیز محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری چند مورد از مسائل اردویی را به وزنه برداران تیم ملی گوشزد کرد و اعلام نمود: کیاقدمی با پیشنهاد سرمربی تیم ملی و موافقت شورای عالی فنی به اردو اضافه خواهد شد.

محمدحسین برخواه سرمربی ، علی اکبر خورشیدی فر مربی و مسعود قاسمی سرپرست و سهراب مرادی از طرف سایر ملی پوشان حاضر در این مرحله اردوی تیم ملی بزرگسالان از زحمات رئیس فدراسیون وزنه برداری تشکر و قدردانی کردند.