دوشنبه, 10 آبان,1395

تمریناتم را آغاز کردم ومصدومیتی ندارم

کیانوش رستمی:برای ذوب آهن در قطر وزنه می زنم

تمریناتم را آغاز کردم ومصدومیتی ندارم

رکورددار وزنه برداری المپیک و جهان که با باشگاه ذوب آهن اصفهان در فصل 95 قرارداد بسته است قصد دارد تا در جام باشگاههای آسیا برای این تیم در قطر به روی تخته برود. 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ کیانوش رستمی دارنده مدال طلای بازی های المپیک 2016 ریو در خصوص شرایط کنونی خود بعد از المپیک گفت: پس از المپیک به استراحت پرداختم تا بدنم ریکاوری شده و مجدداً بتوانم به شرایط ایده آل برای تمرین و وزنه زدن برگردم.در حال حاضر تمرینات اختصاصی ام را آغاز کرده ام تا به وضعیت نرمال برای حضور در جام باشگاههای آسیا برسم.

ملی پوش دسته 85 کیلوگرم کشورمان در خصوص اینکه آیا در رقابتهای جام باشگاههای آسیا شرکت می کند یا برنامه دیگری دارد تاکید کرد: با تیم وزنه برداری ذوب آهن قرارداد دارم و با توجه به اینکه قطر میزبانی جام باشگاههای آسیا را پذیرفته، اگر مشکل خاصی وجود نداشته باشد برای ذوب آهن وزنه خواهم زد.

رستمی در پاسخ به این پرسش که آیا از لحاظ بدنی آماده است و مصدومیت خاصی ندارد؛ معتقد است: شرایط بدنی خوبی دارم و خدا را شکر مصدوم نیستم.

قهرمان المپیک 2016 ریو در خصوص اینکه بعنوان یک چهره سرشناس در ورزش کشور در صورت گرفتن رأی اعتماد سلطانی فر از مجلس بعنوان وزیر جدید ورزش و جوانان چه توقعی از وی دارد تاکید کرد: امیدوارم آقای سلطانی فر ضمن یک نگاه ویژه به وزنه برداری برای سایر رشته های ورزشی فعال در کشور نیز برنامه های حمایتی جامعی داشته باشد و تحولی بزرگ را در عرصه ورزش کشور ایجاد نماید.