ﺳﻪشنبه, 19 مرداد,1395

تمام حریفانم در وزن 94 کیلوگرم برای کسب مدال به روی تخته می آیند

هاشمی:سعی می کنم با مدال به ایران بازگردم

تمام حریفانم در وزن  94 کیلوگرم برای کسب مدال به روی تخته می آیند
وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم کشورمان معتقد است؛ در رقابتهای مهمی همچون المپیک تمام حریفان با بالاترین حد توانایی و آمادگی خود پای به مسابقات می گذارند و فقط برای کسب مدال المپیک تلاش می کنند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ هاشمی در خصوص وضعیت جسمانی اش در بازی های المپیک 2016 ریو گفت: کمی از ناحیه زانو درد دارم ولی زیاد مهم نیست. خدا را شکر می کنم، از نظر بدنی روی فرم هستم و شرایط ایده آلی دارم. تمرینات را با قدرت انجام می دهم تا با بهترین شرایط به روی تخته بروم.

وزنه بردار ایلامی تیم ملی در خصوص وضعیت کمپ تمرینی و محل اسکان تیم ملی وزنه برداری تاکید کرد: شرایط تمرینی در ریو خوب است. مشکل خاصی در محل تمرین نداریم ولی اتاق های محل اقامت ملی پوشان تمامی رشته ها در دهکده بازی ها اصلا شرایط مناسب را برای ورزشکاران ندارد.

دارنده مدال نقره آسیا در خصوص ارزیابی حریفان خود در دسته 94 کیلوگرم رقابتهای المپیک تصریح کرد:در رقابت مهمی همچون المپیک تمام حریفان با بالاترین حد توانایی و آمادگی خود پای به مسابقات می گذارند. در دسته 94 گروه (A) مسابقات وزنه برداری بازی های المپیک 2016 ریو 7 رقیب خوب و عنوان دار حضور دارند. همه وزنه برداران برای کسب مدال به روی تخته می آیند که من هم از این قاعده مستثنی نیستم و تمام تلاشم این است تا با مدال به ایران بازگردم.