ﺳﻪشنبه, 26 تیر,1397

تقدیر فدراسیون وزنه برداری از مردم و مسئولان به دلیل حمایت و سیل پیام های محبت آمیز

در پیامی اعلام شد

 تقدیر فدراسیون وزنه برداری از مردم و مسئولان به دلیل حمایت و سیل پیام های محبت آمیز
فدراسیون وزنه برداری از سیل پیام ها و تبریکات محبت آمیز و دلگرم کننده مردم، هوادارن و مسئولان کشوری و لشکری تشکر کرده و آن را موجب اعتلای این ورزش دانست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران برای سومین بار در مسابقات جهانی، با واکنش های متعددی از سوی مردم و مسئولان همراه شد. این قهرمانی که برای سومین بار پیاپی روی داد، موجی از خرسندی و شادی را در جامعه به همراه داشت که البته، نشان از یک فرآیند توسعه محور و آینده نگر بود که به درستی از سوی مقامات، به خصوص رئیس محترم جمهوری اسلامی و رئیس مجلس شورای اسلامی درک شد.

در این راستا، فدراسیون وزنه برداری در پیامی، به تقدیر از این توجهات و عنایات پرداخت و آن را بهترین حمایت در جهت ادامه این مسیر افتخارآمیز دانست.

در این پیام آمده است: “در روزهای که دشمن تلاش دارد تا موجی از یاس و ناامیدی را بر کشور حاکم کند تا به اهداف پلید و رسواشده خود برسد، جوانان وزنه بردار موفق شدند بر قله افتخار بایستند که الحق، مورد عنایت و توجه ویژه آحاد ملت و مسئولان قرار گرفت. در چنین شرایطی، درک دقیق و عمیق ریاست محترم جمهوری و ریاست محترم مجلس شورای اسلامی از این حرکت بزرگ و افتخارآفرینی صورت گرفته، موجب خرسندی و شعف بزرگی در خانواده وزنه برداری شده است. بی تردید، این توجهات و محبت های صورت گرفته، انگیزه ای مضاعف و دلگرمی بی نظیری را برای اعضای این خانواده فراهم می کند.”

در بخش دیگری از پیام فدراسیون وزنه برداری امده است: “باید از حمایت همه جانبه هیئت های استانی و فعالان در این رشته در سراسر کشور نیز تشکر کرد که امروز، زحمات آنها به بار نشسته و تیمی در طراز قهرمانی جهان به مسابقات اعزامی می شود. باید اذعان داشت که آن زحمات به نتیجه رسیده و البته، موج حمایت ها و تقدیرهای این خانواده بزرگ نیز قابل تقدیر و تشکر است. اینها نشان از آن دارد که آینده بی نظیری در انتظار این خانواده بزرگ و افتخارآفرین است.”
فدراسیون وزنه برداری در پایان، از ملت شریف کشور که در روزهای اخیر با دعای خیر خود، حامی اصلی این تیم و این ورزش هستند، کمال تشکر را داشته و این موفقیت را مرهون حمایت های وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، ادارات کل استانی و تمامی زحمت کشان دانسته و از آنها قدردانی ویژه دارد.