پنجشنبه, 07 تیر,1397

تصویب پرداخت هزینه‌های طرح نخبه‌پروری وزنه‌برداری تهران توسط اداره کل ورزش

در نشست با رئیس فدراسیون صورت گرفت

تصویب پرداخت هزینه‌های طرح نخبه‌پروری وزنه‌برداری تهران توسط اداره کل ورزش

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در نشست با رئیس فدراسیون وزنه برداری، دستور پرداخت هزینه‌های طرح استعدادیابی و نخبه‌پروری استان را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، نشست رئیس و مدیران فدراسیون وزنه برداری و روسای هیئت های منطقه دو فدراسیون با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران عصر روز گذشته (چهارشنبه 6 تیر ماه) در محل این اداره برگزار شد.
در این نشست، علی مرادی (رئیس فدراسیون وزنه برداری)، ریحانه طریقت (نایب رئیس فدراسیون)، محسن بیرانوند (دبیر فدراسیون)، محمدرضا کاظمی نژاد (دبیر شورای عالی فنی) و روسای هیئت های منطقه دو کشوری حضور داشتند.

در ابتدای جلسه، تورج فرهادی رئیس هیئت وزنه برداری استان تهران گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در سال گذشته و برنامه های سال آینده ارائه داد که مورد ارزیابی حاضران قرار گرفت.
در ادامه، با توجه به فعالیت های قابل توجه و گسترده این هیئت در حوزه استعدادیابی و نخبه پروری، رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان دستوری صادر کرد تا تمام هزینه های این طرح در سال جاری، توسط این اداره پرداخت شود. این دستور می تواند زمینه ساز شکوفایی این ورزش در پایتخت شده و تحولی شگرف را به وجود آورد.
طرح نخبه پروری و استعدادیابی وزنه برداری که در کشور و استان تهران در حال اجراست، المپیم 2020 و 2028 را هدف قرار داده و پشتوانه سازی بزرگی برای این ورزش خواهد بود.