چهارشنبه, 17 آذر,1395

تصمیم گیری درمورد جراحی سلیمی بسیار سخت بود

رییس فدراسیون: عمل جراحی بهداد در ایران جرات می خواست

تصمیم گیری درمورد جراحی سلیمی بسیار سخت بود

رییس فدراسیون وزنه‌برداری معتقد است؛ شرایط برای جراحی زانوی بهداد سلیمی در خارج از کشور فراهم بود که انجام این کار در داخل کشور جرات می‌خواست که خدا را شکر بهترین تیم پزشکی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری درحاشیه آیین تقدیر از تیم پزشکی درمان مصدومیت بهداد سلیمی اظهار داشت: تصمیم گیری درمورد جراحی بهداد سلیمی بسیار سخت بود، چراکه باید به موقع تصمیم گیری می‌کردیم تا زمان را از دست ندهیم، چون انتظار مردم به حق بود و توقع حضور سلیمی در المپیک را داشتند.

وی ادامه داد: در حالی که شرایط برای حضور بهداد در خارج از کشور برای انجام عمل جراحی فراهم بود انجام این کار در داخل کشور جرات می‌خواست که خدا را شکر بهترین تیم پزشکی انتخاب شد و این موضوع به خوبی به اتمام رسید. از همسر بهداد سلیمی هم تشکر می‌کنم که تاثیرگذاری زیادی در روحیه بهداد داشت.

رییس فدراسیون وزنه‌ برداری در خصوص حضور مربیان جوان در تیم ملی بزرگسالان نیز تاکید کرد: در زمان انتخاب سجاد انوشیروانی به عنوان سرمربی، نسبت به او تردید وجود داشت، اما باید به مربیان جوان اعتماد و به آنها فرصت داد تا توانمندی های خود را نشان دهند.

مرادی در خصوص انتخاب نواب نصیر شلال به عنوان مشاور تیم ملی وزنه برداری گفت: سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی بزرگسالان، وحید ربیعی و نواب نصیرشلال را به عنوان مربی و مشاور خود پیشنهاد داده است که این پیشنهاد مورد موافقت قرار گرفت. نصیرشلال در این مدت کوتاهی که در تیم ملی حضور دارد مشاوره‌ های خوبی را داده است.

وی در خصوص تعامل ملی پوشان از جمله کیانوش رستمی با سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان خاطرنشان کرد: قوانین و مقرراتی را لحاظ می‌کنیم که همه از آن تبعیت کنند. رستمی وزشکار بزرگی است، اما باید بین او و انوشیروانی تعامل به وجود بیاید تا به منافع ملی کمک کند.