یکشنبه, 30 دی,1397

تشریح وضعیت اردوی تیم ملی بزرگسالان از زبان مربی تیم ملی

پایان اردو و انتخاب هفت نفر برای حضور در جام فجر

تشریح وضعیت اردوی تیم ملی بزرگسالان از زبان مربی تیم ملی
مربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان به تشریح وضعیت اردوی جدید تیم پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، علی جباری درباره آغاز تمرینات ملی پوشان در کمپ تیمهای ملی، اظهار داشت: این مرحله از اردوی تیم ملی بزرگسالان برای حضور در جام بین المللی فجر و قهرمانی ۲۰۱۹ آسیا برگزار می شود که 17 وزنه بردار به اردو دعوت شدند که فقط سعید علی حسینی غیبتش در تمرینات غیرموجه است.

وی ادامه داد: کیانوش رستمی شخصا تمریناتش را دنبال می کند. علیرضا سلیمانی و نیما آقایی، دو ملی پوش گیلانی با اجازه آقای برخواه در این مرحله اردو حضور ندارند که البته، سلیمانی از دوم بهمن ماه در اردو حاضر خواهد شد و با سایر نفرات تمرین می کند.

مربی تیم بزرگسالان عنوان کرد: علی هاشمی روز گذشته به دلیل نامساعد بودن آب و هوای ایلام با کنسلی پرواز به تهران مواجه شد. وی با تاخیر توانست به تهران برسد و در تمرین امروز صبح حاضر شد. سیدایوب موسوی نیز به دلیل شرکت در مسابقات قهرمانی کشور و با صلاحدید سرمربی تیم، بعد از این رقابتها در اردو حاضر می شود.

جباری در خصوص آمادگی برای حضور در جام فجر در اهواز خاطر نشان ساخت: نفرات دعوت شده به این مرحله از اردوها، تمریناتشان را برای حضور در این رقابتها ادامه می دهند و در نهایت هفت وزنه بردار برای شرکت در آن به اهواز اعزام خواهند شد.