حسب اعلام کمیته لیگ و مسابقات فدراسیون وزنه برداری، هفته سوم (نهایی) مسابقات وزنه برداری لیگ  برتر باشگاه های کشور، در روزهای یکم و دوم اسفندماه سال جاری در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، هفته دوم (نهایی) رقابتهای لیگ جوانان باشگاه های کشور نیز با حضور تیم هایی از نیروی زمینی، عقاب نیروی هوایی، فولاد خوزستان، مناطق نفت خیز جنوب، مس رفسنجان، زیروه اردبیل، فتح دانه مرودشت در روزهای 28 تا 30 بهمن برگزار می شود.

در هفته پایانی مسابقات لیگ رده بزرگسالان نیز  تیم های ملی حفاری، مناطق نفت خیز جنوب، نیروی زمینی ارتش، باشگاه عقاب نیروی هوایی، رعد پدافند، ذوب آهن اصفهان و فولادین ذوب آمل حضور دارند.

باشگاه ها می بایست با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و با ارایه جواب منفی تست PCR کرونا برای تمامی اعضای تیم در مدت زمان 48 تا 72 ساعت قبل از زمان ورود، در مسابقات شرکت کنند.

پیش از این «محسن جلیلی» رییس کمیته مسابقات و لیگ فدراسیون وزنه برداری در خصوص ضوابط حضور در مسابقات گفته بود: «جهت اطمینان و رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی، کادر فنی و داوری تا حدامکان از استان های تهران و البرز و شهرهای نزدیک انتخاب می شوند تا کمترین تردد میان استانی را داشته باشیم.»

وی همچنین خاطرنشان کرد طبق هماهنگی به عمل آمده، ماموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در طول برگزاری مسابقات حضور داشته و به طور منظم از وزنه برداران نمونه گیری خواهند کرد. این ضوابط در خصوص هفته پایانی لیگ جوانان و بزرگسالان همچنان پابرجاست.