چهارشنبه, 08 اردیبهشت,1395

بیرالوند:

برای المپیک 2020 برنامه دارم

بیرالوند:
وزنه بردار جوان و بروجردی تیم ملی ایران در دسته 94 کیلوگرم گفت: برنامه ریزی بلند مدت برای خودم دارم و از هم اکنون به فکر بازی های آسیایی 2018 اندونزی و المپیک 2020 توکیو هستم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رضا بیرالوند در خصوص حضورش در مسابقات قهرمانی آسیا در ازبکستان افزود: در حال حاضر از آمادگی خوبی برخوردار هستم و وزنه های خوبی نیز در رده جوانان زدم که همین امر باعث شد سرمربی تیم ملی مرا به تیم ملی دعوت کند و رقابت های قهرمانی آسیا اولین تجربه مسابقه بین المللی برای من در رده سنی بزرگسالان است و به طور حتم این مسابقات سطحش از رقابت های جوانان و نوجوانان سخت تر خواهد بود.

دارنده مدال طلای نوجوانان آسیا ادامه داد: رکوردهای سال گذشته دسته 94 کیلوگرم در رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند 167 در یک ضرب و 210 در دو ضرب بود که سطحش پایین بود و از سوی دیگر امسال سبک وزن در رقابت های قهرمانی آسیا در تاشکند سطحش پایین آمده و سنگین وزن از سطح بالایی برخوردار است و به همین دلیل هر کسی که مدال می خواهد باید هر شش حرکت خودش را به درستی بالای سرببرد.

وی در خصوص پیش بینی خود از این مسابقات گفت: مسابقات وزنه برداری را هیچ وقت نمی توان پیش بینی کرد و باید با صد درصد قدرت به روی تخته بروی و امیدوارم که مسابقات آسیایی تاشکند نقطه آغاز خوبی در رده سنی بزرگسالان باشد.