یکشنبه, 04 تیر,1396

بگذشت مه روزه عید آمد، بگذشت شب هجران معشوق پدید آمد

پیام تبریک رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت عید سعید فطر

بگذشت مه روزه عید آمد، بگذشت شب هجران معشوق پدید آمد

عید فطر روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی بعد از ماه رمضان است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ متن پیام تبریک رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت فرا رسیدن  عید سعید فطر بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌نفسشان در این ایام مبارک بود.
عید سعید فطر، تحفه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبار روبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.

عید فطر، جشن بازگشت به فطرت پاک انسانی به برکت یک ماه عبادت خالصانه و تلاش برای زدودن زنگارهای گناه و انحراف و جهالت از دل ها و جان ها در طول ماه مبارک رمضان است. عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود.

اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) ،همه مسلمین جهان به ویژه خانواده بزرگ وزنه برداری، از خداوند متعال، رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.