شنبه, 05 تیر,1395

به کسب نتایج خوب خوشبینم

ربیعی: شرایط وزنه برداران ایده آل است

به کسب نتایج خوب خوشبینم

ربیعی سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان بعد از تمرین امروز صبح ملی پوشان جوان گفت: تمرین خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. وضعیت بچه ها را خداشکر خوب است و هیچ مصدومی نداریم. بچه ها تمرین شادابی را پشت سر گذاشتند. این جلسه سوم تمرینی ما بود که در روز سوم اقامتمان در تفلیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه بردای؛ وحید ربیعی درخصوص کیفیت تمرینات تیم ملی وزنه برداری جوانان تصریح کرد: تقریبا تمام تیم تمرین نرمال و معمولی را برگزار کردند. فقط در وزن 85 کیلوگرم دو وزنه بردار اعزامی ما رامین ولی پور و عارف خاکی سنگین تمرین کردند. در وزن ۶۲ کیلوگرم نیر سیدعلیرضا طاهریان که فردا به عنوان نخستین نماینده ما روی تخته می رود، سبک تمرین کرد.

 

سرمربی تیم ملی جوانان درباره وضعیت فیزیکی وزنه برداران و تطابق شرایط آنها با آب و هوای تفلیس تاکید کرد: خداروشکر وضعیت بدنی خوب است و جملگی شرایط ایده آلی دارند. وزنه برداران کاملا با شرایط تفلیس تطابق پیدا کرده اند، چرا که علاوه بر فاصله زمانی بسیار اندک، آب و هوای تفلیس نیز شبیه تهران است و با تهران تفاوتی ندارد. هوای اینجا چیزی شبیه هوای شمال و کوهستان است و از نظر دما به تهران نزدیک است.بر همین اساس بچه ها تا به الان مشکلی ندارند.

 

وی درباره تمرین همزمان رقبا با وزنه برداران ایران و شرایط آنها خاطرنشان کرد: طبق برنامه وزنه برداران آمریکا، رومانی، عراق، ازبکستان، چین و رومانی با تمرین می کنند. طی این چند روز تمرینات سایر تیم ها را نیز به شکل اجمالی دیده ام. به عنوان مثال تیم ملی وزنه برداری چین اگرچه با تیمی ناقص و 4 وزنه بردار در این رقابت ها شرکت کرده اما هر 4 وزنه بردار چینی ها شرایط ایده آلی دارند. در کل معقتدم شرایط تیم خوب است و به این بچه ها امیدواریم که نتیجه خوبی بگیرند.