جمعه, 29 مرداد,1395

به منظور دسترسی آسان به اخبار ،اطلاعات آماری و گزارش های تصویری وزنه برداری ایران

نرم افزار رسمی فدراسیون وزنه برداری با نام پولادمردان طراحی و راه اندازی شد

به منظور دسترسی آسان به اخبار ،اطلاعات آماری و گزارش های تصویری وزنه برداری ایران

به منظور اطلاع آسان و سریع از آخرین فعالیت ها ، اخبار نام آوران ، گزارش های تصویری و ……به صورت بر خط و آنلاین برنامه کاربردی پولاد مردان به سفارش فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران در شبکه مجازی سراسری طراحی وراه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری ؛ از این پس می توانید آخرین اخبار ، فعالیت ها . گزارش های تصویری ، صوتی ، متنی و ویدویی پولادمردان وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران راعلاوه بر رویت و پی گیری از طریق سایت رسمی فدراسیون و تلگرام و نیز اینستاگرام اختصاصی فدراسیون وزنه برداری ایران؛ در قالب نرم افزار و برنامه کاربردی «پولاد مردان» دنبال کنید.
برنامه کاربردی پولادمردان ، با درنظر گرفتن شرایط و نیازهای علاقمندان این رشته ورزشی ، تهیه و در دسترس شما علاقمندان رشته وزنه برداری قرار گرفته است. یکی از امکانات انحصاری و اختصاصی این برنامه کاربردی ، دریافت آخرین اخبار و فعالیت های فدارسیون وزنه برداری و پولادمردان این رشته به صورت «برخط و آنلاین» بر روی گوشی های مخاطبین خواهد بود.
با استفاده از این بستر شما مخاطبین گرامی و استفاده کننده از برنامه رسمی پولادمردان فدارسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران خواهید توانست ، تنها با نصب این برنامه ، آخرین اخبار از نام آوران این رشته ورزشی در میادین مختلف ورزشی ، اخبار و فعالیت های فدارسیون  وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران را به صورت مالتی مدیا ( صوت ، تصویری ، متنی ) و به صورت برخط و آنلاین دریافت نمایید.
برنامه کاربردی پولاد مردان دارای بروزرسانی های مداوم خواهد بود ، تا با امکانات پیش بینی شده از جمله شبکه ارتباطی مخاطبین و نام آوران وزنه برداری بتواند خدمات ارزنده ایی را در اختیار شما مخاطبین گرامی قرار دهد.
جهت بروزرسانی های این نرم افزار و دریافت آخرین نسخه های این برنامه می توانید به مارکت های معتبر برنامه های موبایل  ؛ و اعلان های دریافتی جهت بروزرسانی بر روی گوشی های همراه خود مراجعه نمایید.

امکانات نسخه 1:3

-اشنایی با نام آوران این رشته ورزشی
-گالری تصاویر نام آوران و المپیک ریو 2016
-دسترسی سریع به بسترهای اطلاع رسانی فدارسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران در شبکه های اجتماعی
-دسترسی به کانال های اطلاع رسانی برنامه کاربردی پولاد مردان ، جهت دریافت آخرین اخبار از این برنامه کاربردی و همچنین جهت دسترسی به فتوگرافیک و اینوگرافیک های انحصاری و اختصاصی پولاد مردان
فدارسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران 

بزودی و در نسخه های بعدی :

-ارائه خدمات آموزشی
-ارائه خدمات مشاوره ایی پزشکی
-ارائه بستر ارتباطی شبکه اجتماعی فدارسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران
و .. دهها امکانات و خدمات انحصاری 

لازم به ذکر است:تمامی حقوق برنامه کاربردی پولاد مردان محفوظ و در انحصار فدارسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایرانی می باشد.