یکشنبه, 25 مهر,1395

به منظور تمدید پروتکل همکاری مشترک

روسای فدراسیون های وزنه برداری و پزشکی ورزشی به تفاهم رسیدند

به منظور تمدید پروتکل همکاری مشترک

علی مرادی رییس وزنه برداری پس از حضور در فدراسیون پزشکی ورزشی ودیداربا دکترغلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی ضمن بررسی چگونگی استمرار همکاری های گسترده موجود بین این دو فدراسیون در خصوص تمدید پروتکل همکاری های مشترک به تفاهم رسیدند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ دیدار و گفت و گوی روسای دو فدراسیون (وزنه برداری و پزشکی ورزشی) که به منظور تمدید پروتکل همکاری مشترک بین این دو مجموعه برگزار شد در نهایت با تفاهم هر دو طرف بابت ادامه تعامل و همکاری های وسیع تر خاتمه یافت. برهمین اساس در این دیدار که به میزبانی فدراسیون پزشکی ورزشی انجام شد، دکتر غلامرضا نوروزی رییس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به تلاش همه جانبه تمامی ارکان پزشکی ورزشی برای ارائه بهترین خدمات به فدراسیون های مختلف خصوصاً فدراسیون وزنه برداری، ابراز امیدواری کرد که همکاری گسترده ای که در یک سال اخیر میان فدراسیون پزشکی ورزشی و فدراسیون وزنه برداری شکل گرفته همچنان با تمدید پروتکل همکاری مشترک بین این دو مجموعه با قدرت و دقت هرچه بیشتر ادامه یابد.

 

همچنین علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان نیز در این دیدار با تقدیر از همراهی فدراسیون پزشکی ورزشی و نقش این فدراسیون در آماده سازی کاروان اعزامی به المپیک توجه به مبحث پزشکی ورزشی را از جمله اولویت های فدراسیون تحت مدیریتش خواند و پیشنهادهایی را در خصوص توسعه تعاملات موجود بین دو فدراسیون ارائه داد.

لازم به توضیح است در این دیدار دکتر داود باقری نایب رییس فدراسیون وزنه برداری و رییس کمیته پزشکی فدراسیون به همراه رضا عباسپور مدیر روابط عمومی و سخنگوی فدراسیون، نیز در این جلسه حضور داشتند.