چهارشنبه, 27 اردیبهشت,1396

به مناسبت روز 27 اردیبهشت

رییس فدراسیون وزنه برداری روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت

به مناسبت روز 27 اردیبهشت
رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، در پیامی این روز فرخنده را به فعالان عرصه اطلاع رسانی و کارشناسان روابط عمومی تبریک گفت.
متن پیام رییس فدراسیون به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
بدیهی است نگاه به روابط عمومی باید نگاهی اعتماد بخش و سازنده باشد و بستر را برای مسائل فرهنگی آماده کند. بر اساس این نگاه است که روابط عمومی می تواند از جایگاه مهمی برخوردار شود. توسعۀ آگاهی که با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش خود، فضایی سالم برای اطلاع رسانی شفاف و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها را فراهم می‌کنند، انکارناپذیر بوده و قابل تقدیر است.
روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی هستند با همیاری گسترده درون و برون سازمانی می توانند بیش از پیش در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایفای نقش کنند.بی شک این روز تداعی گر اهمیت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
در پایان مجدداً اینجانب هفته روابط عمومی به ویژه 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را صمیمانه به مدیران، کارشناسان و فعالان زحمتکش و سخت کوش روابط عمومی تبريک عرض می کنم.