ﺳﻪشنبه, 12 مرداد,1395

به توانایی وزنه برداران ایمان دارم

سرمربی تیم ملی : رقبای المپیکی را کاملا آنالیز کردیم

به توانایی وزنه برداران ایمان دارم

انوشیروانی معتقد است هیچ گاه رویداد بزرگی همچون المپیک، قابل پیش بینی نیست اما با دید باز به این رقابتها می رویم و تک تک رقبا را نیز آنالیز کرده ایم.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان قبل از اعزام به بازی های المپیک 2016 ریو در خصوص وضعیت تمرینی تیم ملی تصریح کرد: چند روز دیگر عازم بازی های المپیک 2016 ریو هستیم. شرایط وزنه برداران المپیکی ایده آل است و به توانایی آنها ایمان دارم و هر پنج ملی پوش شانس کسب مدال هستند. شرایط ملی پوشان در دو ماه گذشته بهتر شده است و نفرات تیم ملی رکوردهای خوبی را به ثبت رسانده اند. سعی داریم در مدت باقی مانده به مسابقات المپیک 2016 ریو، وزنه برداران دچار آسیب دیدگی نشوند تا به جنگ رقبا برویم. تک تک حریفان را نیز آنالیز کرده ایم و با انتخاب بهترین وزنه ها برای آنها به مدال های خوش رنگ دست یابیم.

دارنده مدال نقره المپیک 2012 لندن در خصوص تاثیرگذاری او بعنوان سرمربی در رقابت های سنگین المپیک گفت: تا جایی که از لحاظ روحی و روانی بتوانم، به ملی پوشان کمک می کنم تا آنها با قدرت برای کسب مدال پیش بروند و امیدوارم با دعای خیر مردم نتایج خوبی بگیریم و در این رویداد بزرگ دست به کار بزرگی بزنیم.

وی ادامه داد: هیچ گاه رویداد بزرگی همچون المپیک، قابل پیش بینی نیست و با دید باز به رقابتها پای می گذاریم. در برخی اوقات یک سری از وزنه برداران گمنام در المپیک پدیده می شوند و معادلات را بر هم می زنند.

انوشیروانی در خصوص اینکه بعنوان سرمربی در رقابت های وزنه برداری المپیک به کیانوش رستمی از نظر فنی کمک خواهد کرد؛ تاکید کرد: هر کمکی که از دستم بربیاید برای موفقیت کیانوش رستمی انجام می دهم، چون او سرمایه و قهرمان کشور است.

وی در خصوص حذف تیم ملی وزنه برداری روسیه از مسابقات وزنه برداری المپیک 2016 ریو گفت: روس ها در اوزان  85، 94، 105 و به اضافه 105 کیلوگرم مدعی هستند. ملی پوشان رکوردهای ایده آلی را به ثبت رسانده اند و در رقابت با روس ها می توانستیم به نتایج دلخواه دست پیدا کنیم.