شنبه, 11 اردیبهشت,1395

بهرام زاده:

سطح مسابقات بسیار بالا بود

بهرام زاده:

وزنه بردار دسته فوق سنگین ایران در پیکارهای قهرمانی آسیا؛ گفت: سطح مسابقات بسیار بالا بود. حتی اگر  رکوردهای خوبم را در این مسابقات می زدم باز هم صاحب مدال نمی شدم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محسن بهرام زاده وزنه بردار دسته به اضافه 105 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری کشورمان در خصوص مسابقات قهرمانی آسیا افزود: با توجه به اینکه حدود یک سال از مسابقات دور بودم ولی با یک ماه تمرین آمادگی خوبی کسب کردم و برای من که تازه از وزن 105 کیلوگرم به فوق سنگین آمده ام، شروع خوبی بود.

وی با اشاره به اینکه سطح مسابقات بسیار بالا بود گفت: حریفان همگی از من 20 تا 25 کیلوگرم سنگین تر بودند و در آینده قصد دارم با افزایش وزن بدنم بتوانم در درسته فوق سنگین برای تیم ملی موثر واقع شوم.

محسن بهرام زاده با مجموع 401 كیلوگرم در مجموع مقام هفتم آسیا را كسب كرد.

چهل و ششمین دوره رقابت های قهرمانی وزنه برداری سال 2016 آسیا از 5 اردیبهشت در مجموعه ورزشی ازبكستان شهر تاشكند آغاز شد كه امروز (شنبه) به كار خود پایان داد.

تیم ملی وزنه برداری کشورمان در وزن های 85 ،94 ، 105 و 105+ کیلوگرم توسط (سیدایوب موسوی دونقره) ، (علی هاشمی 2 نقره و یک برنز) ،(محمدرضا براری دوطلا و یک برنز) ،( بهادر مولایی 1 طلا و 1 برنز) در مجموع با (3 طلا، 4 نقره و 3 برنز ) و کسب 500/8 امتیاز تیمی صاحب سکوی نایب قهرمانی آسیا شد.