ﺳﻪشنبه, 31 فروردین,1395

بهرام زاده:

از شرایط آرمانی دور بودم

بهرام زاده:

بهرام زاده وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی معتقد است؛ در سال های اخیر به یکباره با تشدید بیماری ام، از کورس رقابت با سایر وزنه برداران عقب ماندم. مدت سه سال از شرایط آرمانی به دور بودم. اگر در اردوی تیم ملی می ماندم و تمرینات رو به رشد خود را ادامه می دادم مدال های زیادی را بدست آورم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محسن بهرام زاده در خصوص وضعیت فعلی خود در اردوی تیم ملی قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا گفت:درمدت کوتاهی که تا مسابقات آسیایی باقی مانده شرایط خوبی دارم. نسبت به چند ماه گذشته رکوردهایم را ارتقاء دادم و برای رسیدن به مدال سخت تمرین می کنم.

بهرام زاده وزنه بردار فوق سنگین کشورمان در خصوص حضور کادر فنی جدید در تیم ملی بزرگسالان اظهار کرد: کادر فنی جدید با جدیت خاصی در حال نظارت بر کار ملی پوشان هستند. با برنامه ریزی خوبی تمرینات را اداره می کنند. از زمانی که سجاد انوشیروانی به سمت سرمربی گری تیم ملی رسیده است از نظر روحی و روانی جان تازه ای گرفته ام وبا روحیه خاصی به تمرینات خود ادامه می دهم . امیدوارم با بهره گرفتن از تجربیات انوشیروانی وهمچنین با تلاش و جدیت در تمرینات، ناکامی های گذشته خود را جبران کرده و مجدداً به روزهای آرمانی خود برگردم. امیدوارم با حضور در رقابتهای ازبکستان و کسب مدال ارزشمند دوباره به وزنه برداری برگردم.

وزنه بردار بوشهری تیم ملی در خصوص عدم موفقیت اش در سال های اخیر تاکید کرد: هدف های بلند مدتی را برای خود در وزنه برداری ترسیم کرده بودم ولی به یکباره با تشدید بیماری ام از کورس رقابت با سایر وزنه برداران جا ماندم و به مدت سه سال از شرایط آرمانی به دور بودم. اگر در اردوی تیم ملی می ماندم و تمرینات خود را با روند رو به رشد ادامه می دادم مدال های زیادی را بدست آورم.

بهرام زاده پایان خاطر نشان کرد:امیدوارم در سالی که بزرگترین رویداد ورزشی در سطح جهان برگزار خواهد شد مثل همیشه پرچم کشورعزیزم به اهتزاز درآید و تیم ملی وزنه برداری همانند المپیک های گذشته بتواند کاروان ورزشی کشورمان را صاحب مدال های خوش رنگی کند.