یکشنبه, 10 دی,1396

بهرام زاده: هدفمان حضور یک نماینده از وزنه برداری بوشهر در بازی های آسیایی است

آماده حضور در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور هستیم

بهرام زاده: هدفمان حضور یک نماینده از وزنه برداری بوشهر در بازی های آسیایی است
رئیس هیئت وزنه برداری استان بوشهر گفت: حضور ملی پوشانی از استان بوشهر در تیم ملی بزرگسالان برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی و مسابقات قهرمانی جوانان 2018 جهان، مهترین اهداف پیش رو ما در سال 97 خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مهدی بهرام زاده رئیس هیئت وزنه برداری استان بوشهر در خصوص عملکرد امسال این مجموعه اظهار داشت: وزنه برداری استان بوشهر در سال 96، تیم های منتخب خود را به رقابتهای نونهالان وجوانان قهرمانی کشور در شهرستان های بانه و مراغه اعزام کرد. هم اکنون نیز تیم بزرگسالان استان، در حال آماده سازی بهتر برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان اهواز است.
وی ادامه داد: دستاورد دیگر هیئت وزنه برداری استان بوشهر در سال 96 دعوت از اسحاق ذعاب ورزشکار استان به اردوی تیم ملی جوانان بود.
بهرام زاده در خصوص حضور یک نماینده از وزنه برداری استان بوشهر در مسابقات باشگاههای آسیا وکاپ آسیا، گفت: یعقوب پشوتنی وزنه بردار با اخلاق و با تجربه استان بوشهر توانست در رقابتهای باشگاههای آسیا به میزبانی یانگو کره جنوبی، شش مدال طلا را بدست آورد.
رئیس هیئت وزنه برداری استان بوشهر در خصوص برگزاری کلاس های آموزشی در استان تاکید کرد: قرار است با تایید کمیته آموزش و مربیان فدراسیون وزنه برداری، برای بالا بردن سطح دانش و توانایی مربیان استانی یک دوره کلاس مربیگری درجه 2 را امسال، در استان برگزار کنیم. مربیان در این کلاس، با علم روز مربی گری دنیا آشنا می شوند و تجربیات خود در این عرصه بالا می بردند.
بهرام زاده در خصوص برنامه های سال 97 هیئت وزنه برداری بوشهر خاطرنشان کرد: ابتدا اعزام تمامی تیم های رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مسابقات قهرمانی کشوری و سپس حضور ملی پوشانی از استان بوشهر در تیم ملی بزرگسالان برای شرکت در بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی و مسابقات قهرمانی جوانان 2018 جهان، مهترین اهداف پیش رو ما در سال 97 خواهد بود.