یکشنبه, 10 تیر,1397

بهرام زاده در سمت خود ابقاء شد

مجمع انتخاباتی هیئت وزنه برداری استان بوشهر

بهرام زاده در سمت خود ابقاء شد
مجمع انتخابات هیئت وزنه برداری استان بوشهر با حضور رئیس فدراسیون وزنه برداری برگزارشد و مهدی بهرام زاده رئیس سابق این هیئت برای چهار سال دیگر در سمت خود ابقا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ مجمع انتخابات هیئت وزنه برداری استان بوشهر با حضور رئیس فدراسیون وزنه برداری، معاون توسعه و امور ورزش اداره کل استان و اعضای مجمع، امروز (یکشنبه 10 تیرماه) تیرماه برگزارشد و مهدی بهرام زاده با 17 رای برای چهار ساله دیگر در سمت خود ابقا شد.

رئیس فدراسیون وزنه برداری: بوشهر پایگاه استعدادیابی فدراسیون وزنه برداری می شود

رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان در این مجمع اظهار داشت: استان بوشهر یکی از هیئت های برتر کشور است که بر اساس شاخص های فدراسیون جایگاه خوبی در رشته وزنه برداری با حضور ملی پوشان استان بوشهر کسب نموده است.با توجه با عملکرد هیات وزنه برداری استان بوشهر، یکی از پایگاه های استعدادیابی وزنه برداری در کشور در بوشهر راه اندازی می شود.

وی اضافه کرد: همچنین برای ارتقا ورزش وزنه برداری پس از مسابقات آسیایی جاکارتا اندونزی اردوی تیم ملی بزرگسالان برای مسابقات جهانی ترکمنستان در بوشهر برگزار خواهد شد.

در مسابقات آسیایی جاکارتا در 7 وزن به میدان می رویم که برای کسب عنوان قهرمانی در این رقابت ها و افزایش مدال های آسیایی کاروان ایران تلاش می کنیم.تبدیل بوشهر به پایگاه استعدادیابی فدراسیون وزنه برداری استان بوشهر به پایگاه استعدادیابی فدراسیون وزنه برداری کشور تبدیل می شود.

موسی کشتکار معاون توسعه و امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان این هیات را یکی از هیئت های مدال آور استان بر شمرد و افزود: این هیئت در بعد قهرمانی، ملی پوشان خوبی را در رده های جوانان و بزرگسالان به تیم ملی معرفی کرده است. همچنین نیاز است این رشته در سایر شهرستان ها برای پرورش استعدادها راه اندازی شود.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به پتاسیل خود استان در رشته وزنه برداری این آمادگی از سوی اداره کل ورزش و جوانان وجود دارد که میزبان بر پایی اردو های تیم ملی باشیم و همچنین مسابقات رده های سنی وزنه برداری را در بوشهر برگزار کنیم.