یکشنبه, 30 خرداد,1395

بهداد روند تمرینی خوبی دارد

انوشیروانی: تیم پر امیدی برای حضور در رقابتهای جهانی بسته شده

بهداد روند تمرینی خوبی دارد
سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در شرایطی بلافاصله بعد از بازگشت از کلمبیا عازم کلاچای شد تا تمرینات ملی پوشان را تحت نظر بگیرد که نیم نگاهی هم به وضعیت تمرینی جوانان داشت تا قبل از اعزام این رده سنی به مسابقات جهانی 2016 گرجستان، از لحاظ فنی و فکری هر طوریکه می تواند به کادر فنی تیم ملی جوانان مشاوره داده تا درنهایت تیمی پرامید راهی دوئل جهانی جوانان شود.

سوال: شرایط کمی و کیفی اردوی آماده سازی تیم ملی در کلاچای را چطور ارزیابی می کنید؟

پاسخ: شرایط اردو قابل قبولی در شهر کلاچای بسیار ایده آل است.تمرینات ملی پوشان هم امیدواره کننده دنبال می شود و تمامی ملی پوشان با جان و دل کار می کنند تا بتوانند از این اردو به نحو احسن استفاده کنند. بچه ها حقیقتاً برای جابجایی رکوردها زحمت فراوان می کشند تا خود را از هر لحاظ آماده رقابتهای المپیک 2016 ریو کنند.

سوال:از وضعیت اسکان، تغذیه وفضای سالن راضی هستید؟

پاسخ: فدراسیون وزنه برداری برای برپایی با کیفیت اردوی سطح دریای تیم ملی وزرنه برداری در شهر کلاچای در حد توانش تلاش کرده است.مسئولان شهر کلاچای هم امکانات خوبی را در اختیار ملی پوشان گذاشته اند. از نظر محل استراحت نیز هتلی مناسب در اختیار ملی پوشان قرار گرفته است ولی بدون تعارف باید اعتراف کنم که سالن تمرین وضعیت مساعدی برای تمرین تیم ملی بزرگسالان ندارد.

سوال: وضعیت تمرینی بهداد و بهادر را در کلاچای چطور می بینید؟

پاسخ: بهادر مولایی کمی از ناحیه ساق پا با مشکل مواجه است؛ ولی تمرینات خود را به صورت منظم و با برنامه ادامه می دهد.بهداد سلیمی نیز در حرکات یکضرب و دوضرب پیشرفت بسیار خوبی داشته و همچنان روند تمرینی رو به رشدی را دارد. 

سوال: تیم ملی جوانان که حاصل تلاش چند ماهه شما و مربیان این رده سنی است؛ این هفته عازم مسابقات جهانی گرجستان می شود؛ حقیقتاً چقدر به موفقیت این بچه ها اعتقاد دارید؟

پاسخ: بی نردید اصل زحمات را دوستان خوبم وحید ربیعی و فراز رامهرمزی مربیان زحمتکش تیم ملی وزنه برداری جوانان کشیده اند و خدارا شکر این تیم خیلی خوب بسته شده است.من به این تیم امیدوارم و فکر کنم اگر همه چیز در رقابتهای جهانی برای ما خوب جفت و جور شود می توانیم به موفقیت ملی پوشان جوان در گرجستان امید داشته باشیم.7 ماه پیش که تیم را تحویل گرفتم با زحمات شبانه روزی دوستانم توانستیم تیمی ساخته پرداخته کنیم که حالا می تواند در حد و اندازه های یک مدعی به مسابقات جهانی اعزام شود. مطمئناً سرمایه گذاری فدراسیون برای سالهای آینده با این جوانان به ثمر خواهد نشست.