پنجشنبه, 07 بهمن,1395

بعضی وقت ها ناکامی هم برای آدم خیر به دنبال دارد

کیانوش رستمی:عرق خاصی به ذوب آهن دارم

بعضی وقت ها ناکامی هم برای آدم خیر به دنبال دارد
کیانوش رستمی قهرمان المپیک 2016 ریو پس از این که نتوانست در رقابت‌های دسته 85 کیلوگرم لیگ برتر وزنه‌برداری نتیجه‌ای بگیرد گفت: به دلیل عرق خاصی که به تیم ذوب آهن داشتم در این مسابقه شرکت کردم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ کیانوش رستمی قهرمان بازی های المپیک 2016 ریو پس از این که نتوانست در رقابت‌های دسته 85 کیلوگرم لیگ برتر وزنه‌برداری نتیجه‌ لازم را برای تیم وزنه برداری ذوب آهن اصفهان بگیرد؛ تصریح کرد: قبلا تمریناتی داشتم و وزنه‌های خوبی زدم، اما شرایط مسابقه فرق می‌کند. برای این مسابقه هم بیش از دو، سه روز تمرین نداشتم در یک ضرب یک حرکت انجام دادم که البته 24 کیلوگرم زیر رکورد المپیکم بود و در دو ضرب هم اوت شدم. باز هم خدا را شکر که تنم سالم است. ان‌شاء‌الله در میادین دیگر شرکت می‌کنم و افتخاری برای کشورم به دست می آورم. خیلی اتفاقات دست به دست هم داد که نتوانستم نتیجه‌ بگیرم. بعضی وقت ها ناکامی هم برای آدم خیر به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در این مدت درگیری زیادی داشتم و نتوانستم تمریناتم را انجام دهم. از طرفی مکان تمرینی مناسبی هم در اختیار نداشتم. فقط به خاطر عرقی که به تیم ذوب آهن داشتم و وظیفه‌ داشتم در هفته چهارم لیگ برترشرکت کنم، در این مسابقات حاضر شدم. اما به نظرم ورزشکار بعد از المپیک باید پنج شش ماه استراحت کند و این مساله که بعد از المپیک دوباره در مسابقه شرکت کند اصلا صحیح نیست.

او در پاسخ به این پرسش که چرا با ذوب آهن قرارداد بست و به خودش استراحت نداد؟ گفت‌: قبل از المپیک با تیم ذوب آهن قرارداد بستم. رکوردهایم در المپیک برای مسابقه اول لیگ محاسبه شد، چند مسابقه نیز شرکت نکردم تا این که در هفته‌ چهارم برای ذوب آهن بر روی تخته رفتم که این اتفاق افتاد. ذوب آهن اکنون عقب افتاده است که امیدوارم موفق باشد.