ﺳﻪشنبه, 25 آبان,1395

بعد از کسب مدال برنز رقابتهای قهرمانی آسیا

اورامه:هدفم قهرمانی جوانان جهان است

بعد از کسب مدال برنز رقابتهای قهرمانی آسیا
وزنه بردار دسته 94 کیلوگرم تیم ملی جوانان کشورمان معتقد است؛ دو سال دیگر در رده سنی جوانان می توانم وزنه بزنم و هدفم کسب مدال طلای مسابقات جهانی سال آینده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رحمان اورامه وزنه بردار خوزستانی دسته 94 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری کشورمان در خصوص رقابتهای قهرمانی آسیا در توکیوی ژاپن تصریح کرد:در حرکت یکضرب بدنم خالی کرد و نتوانستم وزنه های درخواستی مربیان را ربه خوبی مهار کنم.در حرکت دوضرب با مهار وزنه 191 کیلویی از حریف قیرقیز خود پیشی گرفتم تا با مدال برنز حرکت دوضرب و مجموع جبران مافات کنم.

وی ادامه داد: به غیر از من در وزن 94 کیلوگرم رقابتهای امروز، رضا بیرالوند هم خیلی خوب کار کرد با اینکه در حرکت یکضرب نقره گرفت ولی در دوضرب و مجموع به دو مدال طلا دست یافت که برهمین اساس به او تبریک می گویم.

وزنه بردار برنزی مسابقات آسیایی ژاپن در خصوص آینده خود در این رشته گفت: دو سال دیگر در رده سنی جوانان می توانم وزنه بزنم و هدفم کسب مدال طلای مسابقات جهانی سال آینده است.

اورامه در پایان متذکر شد: وحید ربیعی سرمربی تیم ملی جوانان به من اعتماد کرد تا در مسابقات آسیایی حضور داشته باشم، از وی تشکر می کنم.همچنین از علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری نیز باید تشکر ویژه ای داشته باشم که با این شرایط سخت مالی دو رده سنی نوجوانان و جوانان را به مسابقات جهانی و آسیایی اعزام کردند.