چهارشنبه, 03 شهریور,1395

بعد از کسب عنوان نایب قهرمانی ریو 2016

تقدیر کادر فنی نوجوانان از عملکرد کاروان المپیکی وزنه برداری

بعد از کسب عنوان نایب قهرمانی ریو 2016
کادر فنی تیم ملی نوجوانان در دفتر علی مرادی رییس فدراسیون حضور پیدا کرده و کسب دو نشان ارزشمند طلا و نایب قهرمانی المپیک را که افتخاری غرور آفرین برای ورزش کشور بود را به وی تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمدحسین برخواه به همراه کادر فنی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان قبل آغاز تمرین امروز عصر(چهارشنبه3 شهریور ماه) در دفتر علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری حضور پیدا کردند و این موفقیت غرورآفرین در بازی های المپیک 2016 ریو را به رییس فدراسیون تبریک گفتند.

در ادامه این نشست؛ برخواه سرمربی تیم ملی آرزوی موفقیت دو چندان را در آینده نزدیک برای وزنه برداری ایران داشت تا با پیشبرد اهداف این مجموعه، فدراسیون وزنه برداری بتواند در مسابقات آتی از جمله رقابتهای قهرمانی نوجوانان جهان در مالزی درخشش چشمگیری داشته باشد. سپس کادر فنی تیم ملی نوجوانان برنامه های پیش روی این رده سنی تا رقابت های جهانی و آسیایی  را به رییس فدراسیون ارائه دادند.

همچنین پس از این جلسه علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری به همراه کادر فنی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان در سالن تمرین ملی پوش نوجوان حضور پیدا کرد تا از نزدیک شاهد تمرینات آنها باشد.

لازم به ذکر است؛ رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان 29 مهر تا 5 آبان سال 95 در پنانگ مالزی و همچنین مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا از 18 تا 26 آبان سال 95 در توکیو ژاپن برگزار می شود.