دوشنبه, 01 آذر,1395

بسیج مدرسه عشق است

پیام تبریک رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت هفته بسیج

بسیج مدرسه عشق است
سالروز فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ٢٠ میلیونی) در ۴ ‌آذرماه سال ۱۳۵۸ که زمینه ساز تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید، بر همگان مبارک باد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به تمامی ملت ایران، بسیجیان سلحشور به خصوص جامعه ورزش کشور تبریک گفت .
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
هوشمندى حضرت امام خمینى(ره)وعدالت‏خواهى میلیون‏ها انسان با ایمان و تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود.بی تردید در حال حاضر با خلاقیت و نوآوری با تکیه بر تفکر به پیشرفت های عظیم علمی در سطوح مختلف دست یافته اند.بسیجی فرد عاشق سر از پا نشناخته‌ای است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام و قرآن و ولایت و انقلاب اسلامی کرده است.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس، هفته بسیج مستضعفان را به محضر رهبر معظم انقلاب، بسیجیان آزاده و ایثارگرجامعه بزرگ ورزش و رشته وزنه برداری تبریک گفته و از خداوند قادر و متعال عزت و سرافرازی همه بسیجیان عزیز و مخلص ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.