یکشنبه, 02 اردیبهشت,1397

برنامه زمانبندی مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان مشخص شد

نخستین وزنه بردار کشورمان 6 اردیبهشت روی تخته مسابقات آسیایی می رود

برنامه زمانبندی مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان مشخص شد
محمودیان ملی پوش دختر وزنه برداری کشورمان، نخستین وزنه بردار ایران در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان پسر و دختر سال 2018 آسیا است که روز 6 اردیبهشت ماه روی تخته می رود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ مسابقات وزنه برداری قهرمانی 2018 نوجوانان و جوانان دختر و پسر قاره آسیا از امروز (یکم اردیبهشت ماه) در شهر اورگنج ازبکستان آغاز می شود. برهمین اساس؛ پارمیدا محمودیان ملی پوش دسته 58 کیلوگرم دختران کشورمان، نخستین وزنه بردار ایران در این رقابتها خواهد بود که در روز پنجشنبه ( 6 اردیبهشت ماه) به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

سپس از ساعت 19 به وقت محلی ( 20:30 به وقت تهران) در رقابت دسته 69 کیلوگرم گروه A رده سنی نوجوانان، عباس فخر زارع و مهدی خلجی دو ملی پوش کشورمان روی تخته می روند.

برنامه زمانبندی کامل مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا-2018 اورگنج ازبکستان
یکشنبه 22 آوریل (2 اردیبهشت ماه):
برگزاری جلسات فنی اعضای کمیته های مربیان، پژوهش، پزشکی و کنگره

دوشنبه 23 آوریل (3 اردیبهشت ماه):
ساعت 15 به وقت محلی مراسم افتتاحیه
رقابتهای اوزان 44 کیلوگرم دختران و 50 کیلوگرم پسران

سه شنبه 24 آوریل (4 اردیبهشت ماه):
رقابتهای اوزان 48 کیلوگرم دختران و 56 کیلوگرم پسران

چهار شنبه 25 آوریل (5 اردیبهشت ماه):
رقابتهای 53 کیلوگرم دختران و 62 کیلوگرم پسران

پنجشنبه 26 آوریل (6 اردیبهشت ماه):
ساعت 10 به وقت محلی ( 11:30 به وقت تهران) برگزاری رقابت دسته 58 کیلوگرم گروه B دختران و حضور پارمیدا محمودیان از تیم ملی دختران کشورمان در این رقابتها
ساعت 19 به وقت محلی ( 20:30 به وقت تهران) دسته 69 کیلوگرم گروه A عباس فخر زارع و مهدی خلجی از تیم ملی نوجوانان

جمعه 27 آوریل (7 اردیبهشت ماه):
ساعت 10 صبح به وقت محلی ( 11:30 به وقت تهران) دسته 63 کیلوگرم گروه B دختران الناز باجلانی
ساعت 19 به وقت محلی ( 20:30 به وقت تهران) دسته 77 کیلوگرم گروه A حسین سلطانی از تیم ملی جوانان

شنبه 28 آوریل (8 اردیبهشت ماه):
ساعت 10 به وقت محلی ( 11:30 به وقت تهران) دسته 69 کیلوگرم گروه B دختران، مهدیه کلالی
ساعت 19 به وقت محلی ( 20:30 به وقت تهران) دسته 85 کیلوگرم گروه A امیرحسین سلامت، محمد توفیق پوزش از تیم ملی نوجوانان و افشین طاهری و عارف خاکی از تیم ملی جوانان

یکشنبه 29 آوریل (9 اردیبهشت ماه):
ساعت 19 به وقت محلی ( 20:30 به وقت تهران) دسته 94 کیلوگرم گروه A امیررضا عسگری دون، پوریا اسکندرزاده از تیم ملی نوجوانان و امیر عزیزی از تیم ملی جوانان

دوشنبه 30 آوریل (10 اردیبهشت ماه):
ساعت 9 به وقت محلی ( 10:30 به وقت تهران) دسته 75+ کیلوگرم گروه B دختران، سیده نرگس میرزکی

ساعت 17 به وقت محلی ( 18:30 به وقت تهران):
دسته 94+ کیلوگرم گروه A نوجوانان رضا اسدی و علیرضا یوسفی
دسته 105 کیلوگرم گروه A جوانان علیرضا زارع پور و امیر عزیزی
دسته 105+ کیلوگرم گروه A جوانان محمدحسین رئیسی و آرمان محمدزاده
ساعت 19 به وقت محلی ( 20:30 به وقت تهران) اختتامیه و اهدای جام تیم های برتر