شنبه, 28 اسفند,1395

برنامه تمرینی تیم های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سال 96

نوجوانان تحویل سال را در کمپ تیم های ملی تمرین می کنند

برنامه تمرینی تیم های ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سال 96
تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشورمان که خود را برای مسابقات جهانی آماده می کنند، لحظه سال تحویل سال 96 و عید نوروز را در کمپ تیم های ملی حضور خواهند داشت.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، در حالی که اردوهای تیم های ملی وزنه برداری جوانان و بزرگسالان کشورمان در روزهای ابتدایی سال 96 تعطیل است ولی اعضای تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشورمان برای آمادگی هر چه بیشتر برای مسابقات جهانی بانکوک تایلند از 30 اسفند تمرینات خود را در کمپ تیم های ملی ادامه می دهند.

گفتنی است؛ تیم ملی نوجوانان تمرینات خود را برای مسابقات جهانی بانکوک تایلند از18 تیر ماه در سالن وزنه برداری شهید کبکانیان آغاز کرده بود.

برنامه تمرینی تیم های ملی به شرح زیر است:
نوجوانان
تیم ملی وزنه برداری نوجوانان کشورمان که خود را برای مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان در بانکوک تایلند (14 تا 21 فروردین ماه سال 96) آماده می کنند، تمرینات خود را از دوشنبه( 30 اسفندماه) در کمپ تیم های ملی وزنه برداری ادامه می دهند تا 12 فروردین به تایلند اعزام شوند.

جوانان
تمرینات تیم ملی وزنه برداری جوانان نیز در عید نوروز به مدت دو هفته تعطیل می شود. برهمین اساس ملی پوشان از فردا (یکشنبه 29 اسفند) به شهرهای خود بازمی گردند و روز 12 فروردین به اردو می آیند. جوانان نیز از 25 خرداد تا 2 تیر سال 96 در مسابقات قهرمانی جهان در توکیوِ ژاپن به روی تخته می روند.

بزرگسالان
تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان که به تازگی اردوی ماه اسفند خود را به اتمام رسانده اند در تعطیلات یک هفته ای هستند و از شنبه(5 فروردین سال 96) تمرینات شان را در سال جدید آغاز می کنند. بزرگسالان دو مسابقه آسیایی را در پیش دارند. یکم تا 10 اردیبهشت ماه، مسابقات قهرمانی آسیا در عشق آباد ترکمنستان و از 22 اردیبهشت تا یکم خرداد در چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در باکوِ آذربایجان شرکت می کنند.