ﺳﻪشنبه, 28 شهریور,1396

برخواه: مرحله نخست اردوی جوانان21 مهرماه آغاز می شود

نفرات آینده دار و مستعد به تیم ملی دعوت می شوند

برخواه: مرحله نخست اردوی جوانان21 مهرماه آغاز می شود
سرمربی تیم های ملی وزنه برداری پایه ای کشورمان خبرداد: نخستین مرحله اردوهای تیم ملی برداری جوانان از 21 مهرماه در تهران آغاز خواهد شد و تا 12 آبان ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
سرمربی تیم های ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان کشورمان که در سالن مسابقات قهرمانی جوانان کشور حضور داشت، در خصوص انتخابی بودن این رقابتها تصریح کرد: رقابتهای وزنه برداری جوانان سراسر کشور در شهرستان مراغه میدان خوبی برای وزنه برارانی است تا با اثبات شایستگی خود به اردوی تیم ملی دعوت شوند. برهمین اساس از این پیکارها نفرات شایسته و مستعد به نخستین مرحله اردو این رده سنی دعوت خواهند شد.
وی ادامه داد: نخستین مرحله اردوهای تیم ملی برداری جوانان از 21 مهرماه در تهران آغاز خواهد شد و تا 12 آبان ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.
سرمربی تیم ملی جوانان در خصوص اینکه چند وزنه بردار به تیم ملی جوانان دعوت خواهند شد، گفت: برخی از ملی پوشانی که در اردوهای قبلی تیم ملی جوانان حضور داشتند بعلاوه تعدادی از وزنه بردارانی که در این دوره از مسابقات بتوانند نظر مثبت کادر فنی را جلب کنند به اولین مرحله از اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد و تعداد خاصی مدنظر ما نیست.