یکشنبه, 20 آبان,1397

برخواه: برخواه: سال‌های آینده جوانانِ تیم، روی سکو خواهند رفت

از عمکرد همه بچه‌ها راضی‌ام

برخواه: برخواه: سال‌های آینده جوانانِ تیم، روی سکو خواهند رفت

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری ایران گفت: بچه‌ها در مسابقات جهانی ترکمنستان عملکرد خوبی داشتند و از همه آنها رضایت کامل دارم. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
محمد حسین‌ برخواه درباره کسب مقام سوم تیم ملی ایران در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۸ اظهار داشت: خداراشکر می‌کنیم که مسابقات با موفقیت بچه‌های ما به پایان رسبد. بچه‌ها عملکرد خوبی داشتند و من از آنها برای تلاشی که در تمرینات و مسابقات برای سربلندی کشور مقدس‌مان داشتند تشکر می‌کنم و از عملکرد همه آنها رضایت دارم.

وی درباره حضور وزنه‌برداران رده سنی جوانان در تیم ملی ادامه داد: حضور جوانان در این مسابقات بسیار خوب بود اما با توجه به اینکه آنها مسابقات جوانان قهرمانی جهان و آسیا را داشته‌اند، سال سختی را پشت سر گذشته‌اند. از مجموع عملکرد جوانان تیم راضی هستم و فکر می‌کنم همه آنها می‌توانند در سال‌های آینده روی سکوهای جهانی قرار بگیرند.

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری راجع به ملی‌پوشانی که در این رقابت‌ها موفق به کسب مدال جهانی شدند توضیح داد:علی هاشمی و سهراب مرادی موفق شدند مدال جهانی سال گذشته را تکرار کنند و رضا بیرالوند نیز به جمع مدال بگیران رده بزرگسالان اضافه شد. او سال گذشته قهرمان رده جوانان شده بود و در این مسابقات نیز عملکرد بسیار خوبی داشت و فکر می‌کنم همه کسانی که مسابقه را دیدند از عملکرد رضا بیرالوند رضایت داشتند. ان‌شالله قهرمانی بچه‌ها در سال‌های آینده هم با تلاش و پشتکارشان ادامه داشته باشد.

برخواه در ادامه راجع به انتقاداتی که بعد از بازی‌های آسیایی به تیم ملی وزنه‌برداری وارد شد خاطرنشان کرد: نتایجی که تیم ملی در بازی‌های آسیایی گرفت در ۴۴ سال گذشته و ۱۱ دوره اخیر این بازی‌ها بهترین عملکرد بوده است. درست است که می‌توانستیم در بازی‌های آسیایی مدال‌های بیشتری کسب کنیم و به نقطه ایده‌‌آل نرسیدیم اما از لحاظ آماری عملکرد تیم در ۴۴ سال اخیر بهترین نتیجه بود.