ﺳﻪشنبه, 28 خرداد,1398

برخواه: اواسط مردادماه، اسامی نفرات اعزامی به مسابقات جهانی اعلام می شود

داودی و سلطانی از جمعه وارد اردو خواهند شد

برخواه: اواسط مردادماه، اسامی نفرات اعزامی به مسابقات جهانی اعلام می شود

سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان گفت: اواسط مردادماه و همزمان با هفته اول لیگ‌برتر باشگاههای کشور، رکوردگیری اردونشینان نیز برگزار خواهد شد و 12 ملی‌پوش برای مسابقات قهرمانی 2019 جهان در تایلند انتخاب می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه‌برداری؛
محمدحسین برخواه در خصوص تمرینات اردونشینان این مرحله، اظهار داشت: تمرینات این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی بزرگسالان کشورمان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی 2019 جهان به میزبانی تایلند، از 10خردادماه در کمپ تیمهای ملی مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است. شرایط اردو نیز به صورت مناسب و ایده آلی دنبال می شود و از برگزاری تمرینات رضایت کامل دارم.

سرمربی تیم ملی بزرگسالان در خصوص اضافه شدن نفرات جدید به این مرحله از اردو، نیز تصریح کرد: از روز جمعه 31 خردادماه هم “علی داودی” و “حسین سلطانی” دو ملی‌پوش جوانان که به تازگی از مسابقات قهرمانی جهان از فیجی بازگشته‌اند، تمرینات خود را در کنار دیگر ملی پوشان بزرگسال، آغاز می‌کنند.

برخواه تاکید کرد: تمرینات به صورت مستمر و بدون وقفه در کمپ تیمهای ملی ادامه دارد. برای آمادگی هر چه بیشتر اردونشینان برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا مردادماه یک اردوی سطح دریا در یکی از شهرهای شمالی کشورمان برگزار کنیم.

وی در خصوص اعلام اسامی نفرات منتخب این اردو به مسابقات جهانی 2019 تایلند نیز خاطرنشان کرد: اواسط مردادماه و همزمان با هفته اول لیگ‌برتر باشگاههای کشور، رکوردگیری اردونشینان نیز برگزار خواهد شد و 12 ملی‌پوش برای مسابقات قهرمانی 2019 جهان در تایلند انتخاب می‌شوند.

***رقابتهای قهرمانی 2019بزرگسالان جهان، 27 شهریورماه تا پنجم مهرماه در تایلند برگزار می شود.