چهارشنبه, 12 آبان,1395

برای حضور درمسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ترکیب نهایی وزنه برداران جوان مشخص شد

برای حضور درمسابقات قهرمانی جوانان آسیا

وحید ربیعی سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان ترکیب 8 نفره این تیم را برای مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن اعلام کرد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ کمتر یک هفته تا آغاز رقابتهای وزنه برداری قهرمانی جوانان و همچنین نوجوانان آسیا زمان باقی مانده است. برهمین اساس و پس از مشخص شدن ترکیب نوجوانان، وحید ربیعی سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان نیز ترکیب 8 نفره ملی پوشان جوان برای حضور در رقابتهای آسیایی ژاپن را اعلام کرد.

بنابراین گزارش، اسامی نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی جوانان آسیا به شرح زیر است:
عارف خاکی و رامین ولی پور : دسته85 کیلوگرم
رضا بیرالوند و رحمان اورامه : دسته 94 کیلوگرم
علیرضا دهقان و پیمان جان : دسته 105 کیلوگرم
کوهیار فرج پور و امیرحسین فضلی : دسته به اضافه 105 کیلوگرم

گفتنی است، شورای عالی فنی در آخرین نشست خود در خصوص مشخص شدن وضعیت آسیب دیدگی پیمان جان که در آخرین رکوردگیری تیم ملی وزنه برداری جوانان از ناحیه آرنج دست راست مصدوم شده بود، کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری را مأمور کرد تا ضمن بررسی میزان آسیب دیدگی این وزنه بردار وضعیت وی را برای ماندن در اردو و اعزام به مسابقات آسیایی و یا پیگیری درمان مصدومیتش و خداحافظی با رقابتهای آسیایی مشخص نماید.برهمین اساس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری ضمن مشورت و معاینه دقیق آسیب دیدگی این وزنه بردار توسط چندین پزشک متخصص در نهایت اعلام کردند که مصدومیت آرنج پیمان جان جدی نیست و بدین ترتیب این ملی پوش جوان می تواند با کسب مجوز سلامت پزشکی از کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری به رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در ژاپن اعزام شود.

لازم به ذکر است؛ پس از مسجل شدن پیمان جان در مسابقات آسیایی ژاپن، میلاد پوررشنو دیگر ملی پوش 105 کیلویی کشورمان که بعنوان وزنه بردار رزرو چشم انتظار وضعیت پیمان جان بود از ترکیب نهایی تیم ملی جوانان کنار گذاشته شد.