شنبه, 02 مرداد,1395

برای تسریع بیشتر در پروسه درمانی

مولایی امشب به تهران منتقل می شود

برای تسریع بیشتر در پروسه درمانی
بر اساس دستور دکتر محمود گودرزی وزیر محترم ورزش و جوانان و هماهنگی کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری بهادرمولایی وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی کشورمان که در حادثه رانندگی دچار آسیب دیدگی شده بود از بیمارستان امام خمینی ساری به یکی از مراکز فوق تخصصی در بخش ارتوپدی تهران منتقل می شود.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ پس از دستور اکید مقام عالی وزارت ورزش و جوانان( دکتر محمود گودرزی ) مبنی بر رسیدگی ویژه و پیگیری وضعیت درمانی بهادر مولایی نایب قهرمان وزنه برداری جهان، کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری مأمور شد تا هر چه سریعتر با انتقال قهرمان فوق سنگین کشورمان به پایتخت شرایط وی را تحت نظر قرار داده و از نزدیک پیگیر پروسه درمانی این قهرمان ملی باشد. برهمین اساس دکتر داود باقری رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری با هماهنگی فدراسیون پزشکی و مشاوره از دکتر سهراب کیهانی دستور ترخیص بهادر مولایی از بیمارستان امام خمینی (ره) ساری دریافت کرده و قرار است این وزنه بردار را امشب (شنبه 2 مرداد) به تهران منتقل کنند.

دکتر باقری خاطرنشان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته بامسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی کشورمان، تصمیم بر این شد تا برای مراقبت های ویژه زیر نظر گروه کامل متخصصان ارتوپدی در ناحیه لگن، آرنج و شانه در یکی از بیمارستان های فوق تخصصی تهران در بخش ارتوپدی مولایی بستری شده و بصورت ویژه این قهرمان ارزنده کشورمان تا پایان دوره درمانی و به دست آوردن بهبودی کامل در پایتخت و با امکانات استانداردتری تحت مراقبت قرار گیرد.

گفتنی است؛ بهادر مولایی ملی پوش فوق سنگین کشورمان بامداد روز پنجشنبه(31 تیر) در مسیر بازگشت به شهرستان محل اقامت خود دچار سانحه رانندگی شد و به شدت آسیب دید.