یکشنبه, 20 فروردین,1396

برای ارزیابی مسابقات و برخی رایزنی ها به کرواسی آمدم

رییس فدراسیون: ارتباطات موثر بین المللی رمزموفقیت وزنه برداری ایران خواهدبود

برای ارزیابی مسابقات و برخی رایزنی ها به کرواسی آمدم
رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان که میهمان ویژه رقابت دسته فوق سنگین مسابقات وزنه برداری قهرمانی اروپا در شهر اسپیلت کرواسی بود، ضمن ارزیابی این رقابت خصوصا دردسته فوق سنگین از رایزنی های کارآمد و موثربین المللی که در سفر خود به قاره اروپا داشته است می گوید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان که با دعوت رسمی آنتونیو اورسورییس کنفدراسیون وزنه برداری قاره اروپا عازم شهر اسپیلت سوییس میزبان برگزاری رقابتهای وزنه برداری قهرمانی اروپا شده بود پس از شکسته شدن رکوردهای جهانی دسته فوق سنگین توسط وزنه بردار قدرتمند گرجستانی در این دوره از رقابتها تاکید داشت: حضورم دررقابتهای وزنه برداری قهرمانی اروپا با دعوت رسمی رییس کنفدراسیون وزنه برداری این قاره که در جام بین المللی فجر میهمان ویژه ما بود صورت گرفت. وزنه بردار در قاره اروپا و سایرکشورها و قارهد های جهان به سرعت درحال رشد و توسعه است، بنابراین ما نیز اگر می خواهیم از این رقابت عقب نمانیم قطعا باید برای ادامه روند موفقیت هایمان تلاش مضاعفی داشته باشیم.
مرادی ادامه می دهد: برهمین اساس و با توجه به اینکه بررسی و ارزیابی مسابقات اروپا بواسطه اینکه وزنه برداران قدرتمند و عنوانداری در این قاره حضور دارند برای ما از اهمیت بالایی برخوردار بود. لذا برای ارزیابی مسابقات خصوصا در دسته فوق سنگین که همواره کسب موفقیت در این وزن برای وزنه برداری و ورزش ما از اهمیت بالایی برخوردار است وبسیار مهم به شمار می رود عازم کرواسی و شهر اسپیلت شدیم تا ضمن دیدن مسابقه شرایط فنی وزنه برداران را نیز ارزیابی کنیم. به هر حال معتقدم که حتما ما باید برای ادامه روند موفقیت هایمان در وزنه برداری جهان تلاش و همت بیشتری داشته باشیم.
رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان که به عنوان نامزد کسب کرسی های مهم و معتبری همچون ریاست و دبیرکلی جهان در انتخابات پیش رو به شمار می رود درخصوص رایزنی ها و جلسات مهمی که در سفر چند روزه اش به قاره اروپا داشته است تاکید دارد: ارتباطات مستمر و پویا دربخش مراودات بین المللی قطعا کلید موفقیت هر مجموعه ای درعرصه بین المللی خواهد بود. ما نیز در طول یکسال گذشته خصوصا در رقابتهای بین المللی جام فجر که میزبانی آن را برعهده داشتیم و نیز سایر رقابت هایی که درآن حاضر شدیم سعی کردیم از پتانسیل وظرفیت های بالایی که در بخش ارتباطات بین المللی دارینم استفاده کرده تا درنهایت بتوانیم به حول و قوه الهی در انتخابات پیش رو کرسی هایی که شایسته وزنه برداری و ورزش ایران هست را برای کشورمان کسب کنیم.
مرادی بابیان این مطلب که برای رسیدن به کرسی های معتبر بین المللی حقیقتا راه دشوار و سختی را پیموده ایم و همچنان مسیر پرفراز و نشیبی را پیش رو داریم خاطرنشان می کند: تمام مشکلات و سختی راه را به جان خریدیم تا چیزی که شایسته مردم و ورزش ایران هست را با کسب کرسی های ارزشمند در فدراسیون جهانی به آنها تقدیم کنیم.همانطوریکه مطلع هستید هم اکنون در تایلند نوجوانان شایسته و آینده دار کشورمان در رقابتهای جهانی نوجوانان مشغول فعالیت و افتخارآفرینی هستند؛ درکنار نوجوانان کشورمان نایب رییس محترم فدراسیون آقای دکتر باقری نیز ضمن حضور در مسابقات به عنوان نماینده ایران در بخش پزشکی، رایزنی های خوبی با کشورهای صاحب نفوذ دروزنه برداری جهان انجام می دهد که قطعا می تواند در انتخابات پیش رو به کاندیداهای ایرانی حاضر در این مجمع سرنوشت ساز بین المللی کمک کند.ما در کنگره مسابقات جهانی نیز حضور داشتیم و مسایل مهمی را با کشورهای درمیان گذاشتیم که راهگشای موفقیت های آینده وزنه برداری خواهد بود.قطعا امسال نیز ما با شتاب بیشتری فعالیت های داخلی و بین المللی خود را دنبال می کنیم تا ان شالله با عنایت پروردگار بتوانیم موفق تر از قبل حرکت کنیم. ما قطعا درمسیر پیش رو به فضل خداوند قادر و متعال و حمایت مردم عزیز و مسئولان فهیم نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار امیدواریم. اگر هم نقاط ضعفی در حمایت ها وجود داشته باشد خیلی جای نگرانی وجود ندارد و اتفاقی طبیعی است. معتقدم ان شالله با همین روند خوبی که درپیش گرفتیم می توان به اهداف ترسیم شده دست پیدا کرد.