چهارشنبه, 08 اردیبهشت,1395

براری:

فقط برای مدال طلا به تاشکند آمده ام

براری:

وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی گفت:مسابقات قهرمانی آسیا برای المپیک شروع خوبی است و فقط برای کسب مدال طلا به تاشکند آمده ام .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمدرضا براری وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی در خصوص دوری دو ساله از میادین بین المللی خاطرنشان کرد: بعد از حاشیه هایی که برای من پیش آمد دو سال از وزنه برداری دور بودم و بسیاری از مدال ها از جمله طلای بازی های آسیایی 2014 اینچئوون کره جنوبی و همچنین مدال جهانی را از دست دادم .پیکارهای وزنه برداری آمریکا وزنه هایی نبود که نتوانم بالای سرببرم و اگر شرکت می کردم حتی می توانستم مدال بگیرم.

براری اظهار داشت: اکنون بعد از ماهها دوری که در اردوی تیم ملی حضور پیدا کردم در ابتدا روحیه و شرایط خوبی نداشتم اما بعد از گذشت زمان بهتر شد و با آمدن سجاد انوشیروانی به عنوان سرمربی تیم ملی با صحبت هایی که با من داشت توانستم روحیه بگیرم و خودم را جمع و جور کردم.

این وزنه بردار ساروی تیم ملی ادامه داد: اکنون شرایط بدنی من خوب است و سعی و تلاش دارم که رکورد خوبی را در مسابقات آسیایی بزنم و هر چند رقبای خوبی مانند ایوان افرموف از ازبکستان (دارنده مدال طلای یک ضرب جهان و نقره بازی های آسیایی) و سردار بیک دوست مرادف از قزاقستان (دارنده مدال برنز یک ضرب جهان و برنز بازیهای آسیایی) در تاشکند حضور ندارند.

دارنده مدال برنز جهان در خصوص بازی های المپیک 2016 ریو نیز گفت: مسابقات قهرمانی آسیا برای المپیک شروع خوبی است و بعد از چندین ماه دوری از میادین و در فاصله سه ماه مانده به المپیک، قصد دارم از میدان آسیایی شروع امیدوار کننده ای برای ریو داشته باشم.

وی در پایان تاکید کرد: با آمدن علی مرادی به عنوان رئیس فدراسیون بسیاری از حاشیه های این ورزش جمع شده و همه در آرامش کار خود را انجام می دهند و او باعث شد که من دوباره به وزنه برداری برگردم و گرنه همین مسابقات آسیایی را نیز از دست می دادم.