ﺳﻪشنبه, 13 مهر,1395

براری:

هفته سوم لیگ وزنه می زنم

براری:

وزنه بردار المپیکی کشورمان در خصوص آغاز تمریناتش گفت: دو هفته است که تمرینات را بصورت حرفه ای آغاز کرده ام تا در هفته سوم لیگ به روی تخته بروم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ محمدرضا براری در خصوص وضعیت خود پس از حضور در المپیک 2016 ریو تصریح کرد: المپیک ریو یکی از سخت ترین رقابتهای بود که در آن شرکت داشتم. با حریفان قدرتمندی را در المپیک روبرو شدم و با کمی بدشانسی از کسب مدال محروم شدم. پس از بازگشت نیز برخی از دوستان برای ادامه فعالیت ام در رشته وزنه برداری کمک کردند تا تمریناتم را شروع کنم.

ملی‌پوش دسته105 کیلوگرم کشورمان در خصوص مشکلات مالی پس از بازگشت از المپیک نیز گفت:مسئولان قول دادند طی مراسمی از ورزشکاران المپیکی که حتی نتوانستند مدال بیاوردند تقدیر کنند. امیدوارم این مراسم برگزار شود تا کمی از مشکلات متن حل شود.

دارنده مدال طلای آسیا درخصوص وضعیت خود در لیگ برتر وزنه برداری این فصل تاکید کرد:تمریناتم را دوهفته است که آغاز کرده ام تا از هفته سوم وارد لیگ برتر وزنه بردای باشگاههای کشورشوم. در این فصل برای تیم رعد پدافند تهران وزنه خواهم زد.

براری در پایان خاطرنشان کرد: از سرهنگ صانعی ریاست تربیت بدنی قرارگاه پدافند هوایی خاتم النبیاء و حسین مستوره سرمربی تیم رعد پدافند تهران تشکر می کنم که برای ادامه فعالیت ورزشی ام به من کمک کردند تا بتوانم خود را برای مسابقات آینده داخلی و بین المللی آماده کنم.