جمعه, 11 تیر,1395

بخاطر جراحی زانویم مدتی از تمرینات عقب ماندم

پیمان جان: تلاش می کنم تا مثل سال قبل روی سکوی جهانی بایستم

بخاطر جراحی زانویم مدتی از تمرینات عقب ماندم
وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم تیم ملی جوانان معتقد است: بعد مسابقات سال قبل جوانان جهان در لهستان، زانویم را جراحی کردم. اين عمل مرا از تمرينات دور کرد و از این رو سعی دارم حداقل مدال برنز سال قبلم را در گرجستان تکرار کنم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ پیمان جان وزنه بردار دسته 105 کیلوگرم کشورمان در خصوص شرایط تمرینات تیم ملی جوانان و وضعیت تمرینی خودش در مسابقات جهانی گرجستان گفت: خدا را شکر می کنم وضعیت تمرینی ام در تفلیس محل برگزاری رقابتهای جهانی جوانان مناسب است. تمرینات تیمی زیر نظر وحید ربیعی و فراز رامهرمزی مربیان زحمتکش تیم ملی به خوبی انجام شده است. من به همراه علیرضا دهقان از لحاظ روحی در شرایط خوبی به سر می بریم و تمام تلاش مان این است که امروز (جمعه11 تیر)برای بدست آوردن مدال خوش رنگ به روی تخته برویم.

وی در خصوص آمادگی جسمانی خودش نیز تاکید کرد: از ناحیه کمر درد داشتم که الان کمی بهتر شده ولی در این مسابقات درد مفهومی ندارد باید تمام زورم را بزنم تا مدال بیاروم.

پیمان جان در خصوص شناخت از حریفانش در این دوره از مسابقات تاکید کرد: از حریفان قدرتمند خود در دسته 105 کیلوگرم شناخت دارم. دو وزنه بردار از گرجستان در این گروه حضور دارند.علیرضا دهقان دوست خوبم نیز در این وزن یکی دیگر از بهترین ها دنیاست.

دارنده مدال برنز جوانان جهان در خصوص سطح مسابقات افزود: سطح مسابقات امسال خیلی بالاتر از سال قبل است و حتی چند رکورد جابجا شده است که نشان می دهد وزنه برداران از قبل نمی توانند خود را پیروز این میدان بدانند.

 

وی در خصوص اینکه در این رقابتها به چه مدالی دست پیدا خواهد کرد، گفت: مدت ۷ ماه در اردوی تیم ملی تحت هدایت مربیان، زحمت می کشیم و هم اکنون در مسابقات جهانی شرايط مهیاست تا به مدال های خوشرنگ دست پیدا کنیم. بعد مسابقات 2015جوانان جهان در لهستان زانویم را جراحی کردم. اين عمل جراحی مرا از تمرينات دور کرد و از این رو سعی دارم حداقل مدال برنز سال قبلم را تکرار کنم.

ملی پوش جوان کشورمان در پایان خاطر نشان کرد:اگر در اوزان 105 و فوق سنگین هر سه نفر ما بتوانیم مدال بگیریم به طور حتم تیم ملی وزنه برداری جوانان روی سکو مسابقات قرار می گیرد و مربیان و ملی پوشان ثمره تلاش 7 ماهه خود را می بینند.