چهارشنبه, 06 بهمن,1395

با پایان رقابت دسته 77 کیلوگرم

قهرمانی به زارعی و غزالیان رسید

با پایان رقابت دسته 77 کیلوگرم
رضا زارعی و حسین غزالیان ملی پوشان رده سنی بزرگسالان و جوانان بعنوان قهرمانی لیگ جوانان و هفته چهارم لیگ برتر وزنه برداری باشگاه های کشور دست یافتند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، آخرین مسابقه امروز (چهارشنبه6 بهمن ماه) از هفته چهارم لیگ برتر وزنه برداری بزرگسالان و فینال لیگ جوانان باشگاه های کشور با رقابت وزنه برداران دسته 77 کیلوگرم همراه بود.
براساس این گزارش؛ در این وزن رضا زارعی از تیم شرکت ملی حفاری اهواز که رکوردهایش در اردوی تیم ملی رقم خورده بود در هفته چهارم لیگ برتر بزرگسالان مورد محاسبه قرار گرفت، بدین ترتیب وی در حرکت یکضرب 150 کیلوگرم، دوضرب 179 کیلوگرم و در مجموع 329 کیلوگرم به مقام قهرمانی رده سنی بزرگسالان دست یافت.جابربهروزی از تیم رعد پدافند با مجموع 325 کیلوگرم دوم و ابراهیم ورناصری با مجموع 313 کیلوگرم در جایگاه سوم قرار گرفت.
همچنین؛ در لیگ جوانان حسین غزالیان در حرکت یکضرب وزنه 135 کیلویی را مهار کرد و در حرکت دوضرب وزنه 155 کیلویی را بالای سر برد تا با مجموع 290 کیلوگرم در جایگاه نخست قرار گیرد و پس از وی کوروش باقری از عقاب نیروی هوایی همدان با مجموع 287 کیلوگرم به مقام دوم رسید.افشین طاهری از تیم مناطق نفت خیز جنوب با مجموع 283 کیلوگرم سوم شد.