چهارشنبه, 17 خرداد,1396

با وجود مشکلات مالی، جوانان به جهانی اعزام می شوند

دعوت از رستمی برای حضور در بیست و ششمین جلسه شورا

با وجود مشکلات مالی، جوانان به جهانی اعزام می شوند
بیست وپنجمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری با حضور اکثریت اعضاء، طبق دستور جلسه اعلام شده برگزار شد.دراین نشست که بیشتر حول و حوش تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان و شرایط ملی پوشان این رده سنی برای حضور دررقابتهای جهانی بود مقرر گردید در جلسه بعدی ضمن دعوت از کیانوش رستمی، شورا صحبت های این ملی پوش را شنیده و درخصوص وضعیت وی بررسی کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ بیست و پنجمین جلسه شورای عالی فنی راس ساعت 14 امروز(چهارشنبه 17 خرداد) در سالن جلسات فدراسیون وزنه برداری برگزار شد. در ابتدای جلسه علی مرادی ریاست فدراسیون وزنه برداری گزارشی را از مسائل و حواشی انتخابات فدراسیون جهانی در بانکوک تایلند، به اطلاع حاضران رساند. سپس دکتر داود باقری نایب رییس فدراسیون و محسن بیرانوند رییس کمیته مربیان و آموزش و همچنین عضو کمیته مربیان و تحقیقات فدراسیون جهانی نیز توضیحاتی را در خصوص این انتخابات ارائه دادند.
 همچنین؛ دستور جلسه مورد بررسی اعضای شورای عالی فنی قرار گرفت و به ترتیب زیر اعلام و مصوب گردید:

* مقرر گردید کادر فنی لیست اولیه خودرا دراسرع وقت به شورا اعلام نماید.
* پس از بررسی وضعیت فنی تیم ملی جوانان کشورمان که رقابتهای جهانی توکیو را پیش رو دارد،علیرغم مشکلات مالی موجود،بخاطر اینکه وزنه برداران جوان کشورمان آتیه سازان تیم ملی ایران در بازی های آسیایی و المپیک های آینده خواهند بود، تیم ملی وزنه برداری جوانان طبق برنامه قبلی و با ترکیب کامل به ژاپن اعزام شود.
* با توجه به حساسیت موضوع و مسابقات پیش رو، اعضای شورای عالی فدراسیون درخواست داشتند تا یک جلسه تخصصی را با محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان داشته باشند.
* با توجه به مقررات سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ(وادا) و ستاد ملی مبارزه با دوپینگ کشورمان(نادو) آدرس منازل، محل سکونت ورزشکاران در سیستم حوضچه سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ(وادا) به ثبت رسیده است و باید ملی پوشان حتی در خارج از اردوهای ملی نیز در خصوص آمادگی برای تست دوپینگ کاملا مهیا ودر دسترس باشند.
* در خصوص حضور کیانوش رستمی در اردوی آتی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان اعضای شورای عالی از وی دعوت کردند تا در بیست و ششمین جلسه این شورا حضور پیدا کند.
*با توجه به مشکلات مالی که فدراسیون وزنه برداری دارد، مقرر شد اعزام تیم های ملی نوجوانان و جوانان کشورمان به مسابقات قهرمانی آسیا، با کمک وزارت ورزش و جوانان در پرداخت هزینه ها صورت گیرد.
در پایان لازم به ذکر است؛ بیست و ششمین جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری در روز پنجشنبه 25 خرداد ساعت 14 بعدازظهر برگزار خواهد شد.