یکشنبه, 25 مهر,1395

با فرا رسیدن 26 مهرماه

پیام تبریک فدراسیون وزنه برداری به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش

با فرا رسیدن 26 مهرماه

روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش این روز را به دست اندرکاران و تلاشگران ورزش تبریک می گوید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛
ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد. برهمین اساس نه تنها یک روز، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد. ورزش آهنگ موزون سلامتی، نماد قدرت، صلابت، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است. بدون شک یکی از محورهای اساسی دستیابی به توسعه پایدار جوامع به حساب می آید.روز تربیت بدنی، روز رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است. فرا رسیدن این روز را به تمامی دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش، مربیان، ورزشکاران، داوران، پیشکسوتان، تماشاگران و حامیان ورزش و همچنین مدیران دست اندرکار تربیت بدنی کشور تبریک عرض می کنیم.

26 مهر روز تربيت بدنی و ورزش را به تمامی اين عزيزان همچنين ورزشكاران و قهرمانان، پيشكسوتان، داوران و مربيان تبريک عرض کرده، از درگاه خداوند منّان سلامتی، بهروزی و توفيقات همگان را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران و اعتلای ورزش كشور مسئلت می نمايم.برای اعتلای نام زيبا و پرچم مقدّس جمهوری اسلامی ايران در تمامی عرصه های بين المللی، المپيک، جهانی و آسيايی با استعانت از درگاه حضرت حق با برنامه ريزی ، تدبیر، تلاش و همّت بلند گام برداريم تا در كنار جامعه ای سالم و با نشاط، گنجينه ای از قهرمانان و پهلوانان غيور و با ايمان در ورزش كشور داشته باشيم.