دوشنبه, 29 شهریور,1395

با فرا رسیدن روز ۱۸ ذی الحجه

پیام تبریک رییس فدراسیون وزنه برداری به مناسبت عید غدیر خم

با فرا رسیدن روز  ۱۸ ذی الحجه

قال رسول الله (ص) :
یوم غدیر خم افضل اعیاد امتى و هو الیوم الذى امرنى الله تعالى ذکره فیه بنصب اخى على بن ابى طالب علما لامتى، یهتدون به من بعدى و هو الیوم الذى کمل الله فیه الدین و اتم على امتى فیه النعمة و رضى لهم الاسلام دینا.
رسول خدا (ص) فرمود :
روز غدیر خم برترین عید هاى امت من است و آن روزى است که خداوند بزرگ دستور داد ؛ آن روز برادرم على بن ابى طالب را به عنوان پرچمدار ( و فرمانده ) امتم منصوب کنم ، تا بعد از من مردم توسط او هدیت شوند ، و آن روزى است که خداوند در آن روز دین را تکمیل و نعمت را بر امت من تمام کرد و اسلام را به عنوان دین براى آنان پسندید .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری طی پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک و تهنیت گفتند که متن این پیام به شرح زیر است :

بسمه تعالی

فرا رسیدن ۱۸ ذی الحجه، عید سعید غدیر خم، لحظه طلوع آفتاب امامت از آسمان نبوت، و ارادت به ساحت کبریایی مولای عشق و ایمان، علی علیه السلام را صمیمانه به تمامی ملت بزرگوار ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض می کنم.

از خداوند قادر متعال می خواهم ما را در پیروی از امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السلام که غدیر متعلق به اوست راهنما و رهنمون باشد.ایمان دارم غدیر حبل المتین پیامبر عظیم الشأن اسلام است تا از برکت توسل به آن، نور امید و ارادت و ایمان را در جان و روانمان متجلی سازیم.

بحمدالله امروز سایه سار ولایت و خنکای معنویت بر پهن دشت ایران عزیز و اسلامی مان چتر گسترانده و تأسی به سیره معصومین علیه السلام چراغ راهی است تا سرمنشاء معنویت و ایمان را از عمق وجودمان پاس بداریم.

یک بار دیگر فرصت را مغتنم شمرده، فرا رسیدن این روز بزرگ را به جامعه بزرگ ورزش و به ویژه اهالی وزنه برداری تبریک عرض کرده و به برکت این روز عزیز از خداوند متعال سربلندی روزافزون همه هموطنان عزیز را خواستارم.