چهارشنبه, 19 خرداد,1395

با حکم رییس فدراسیون وزنه برداری

سیاهپورمسئول کمیته فرهنگی شد

با حکم رییس فدراسیون وزنه برداری

علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان طی حکمی غلامرضا سیاهپور را بعنوان مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون وزنه برداری منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری کشورمان، طی حکمی غلامرضا سیاهپور را به سمت مسئول کمیته فرهنگی این فدراسیون منصوب کرد.
درحکم وی آمده است:
جناب آقای غلامرضا سیاهپور؛
نظر به مراتب تعهد، توان، شايستگی، سوابق وتجارب جنابعالی به موجب اين ابلاغ بعنوان رییس کمیته فرهنگی منصوب می شويد. با توجه به لزوم تقویت روحی، روانی وتحکیم مبانی ایمانی قهرمانان و ورزشکاران از طریق آشنایی بیشتر آنها با مسائل فرهنگی و اعتقادی و اصول اخلاقی و با عنایت به دانش و آگاهی جنابعالی به موجب این ابلاغ مسئولیت کمیته فرهنگی این فدراسیون به جنابعالی واگذار می گردد.اميد است در ظل عنایات الهی و مساعی جنابعالی اخلاق و فرهنگ برگرفته از آموزه های دین مبین اسلام در کلیه شئون این فدراسیون و قهرمانان و ورزشکاران این رشته بیش از پیش جاری و ساری گردد.
لازم به ذکراست؛ غلامرضا سیاهپورپیش از این در سوابق اجرایی خودسابقه ریاست هیات وزنه برداری شهرستان مسجدسلیمان، مدیریت اداره بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان را داشته وهم اکنون نیزمسئول اداره بازرسی و رسیدگی یه شکایات بنیاد شهید وامور ایثارگران استان تهران است.
گفتنی است؛پیش از این حجت الاسلام والمسلمین سید داود افضلی مسئولیت کمیته فرهنگی فدراسیون وزنه برداری را عهده داربود.