چهارشنبه, 17 آذر,1395

با حمایت‌های ما، تیم پزشکی سلیمی را به المپیک رساند

شعبانی‌بهار: تیم پزشکی ایران کار تخصصی و ماندگار انجام داد

با حمایت‌های ما، تیم پزشکی سلیمی را به المپیک رساند
معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: تیم پزشکی ایران با رساندن بهداد سلیمی به المپیک یک کار تخصصی و ماندگار انجام داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری؛ غلامرضا شعبانی‌بهار معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم تقدیر از عوامل پزشکی رساندن بهداد سلیمی به المپیک 2016 ریو اظهار کرد: تیم پزشکی یک کار تخصصی و ماندگار را در ورزش ایران انجام داد و دانش فنی و تخصصی آنها سرمایه اصلی ماست. حرکت این عزیزان بیانگر دانش پزشکی ایران است و ما از اینکه بهداد سلیمی را در المپیک به لطف تلاش این عزیزان در اختیار داشتیم خوشحالیم.

وی ادامه داد: وزارتخانه از همان ابتدا حمایت‌های لازم را انجام داد که خوشبختانه با همین حمایت‌ها و تلاش تیم پزشکی موفق به رساندن بهداد سلیمی به المپیک شدند. 

معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از عوامل پزشکی رساندن بهداد سلیمی به المپیک 2016 لندن تاکید کرد: تیم پزشکی یک کار تخصصی و ماندگار را در ورزش ایران انجام داد و دانش فنی و تخصصی آنها سرمایه اصلی ما است. حرکت این عزیزان بیانگر دانش پزشکی ایران است و ما از اینکه بهداد سلیمی را در المپیک به لطف تلاش این عزیزان در اختیار داشتیم خوشحالیم.